Dopravné info na piatok. Touto trasou zajtra necestujte, do Prešova sa bude presúvať demolačný stroj

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

POMOC DO PREŠOVA JE UŽ NA CESTE

➡️V piatok ráno (13. 12. 2019) prekročí hranice Slovenska demolačný stroj, za pomoci ktorého sa budú realizovať búracie práce na bytovom dome v Prešove.

➡️Nadrozmerný náklad sa bude presúvať do Prešova na Mukačevskú ulicu 7 z hraničného prechodu s Českou republikou: Starý Hrozenkov – Drietoma. Konvoj sa bude skladať zo štyroch vozidiel, najdlhšie vozidlo bude mať dĺžku až 30,28 metrov, šírku 4,3 metre a výšku 4,5 metrov a hmotnosť až 120 ton.

➡️Predpokladaný čas odchodu z hraničného prechodu Drietoma je medzi 8.00 a 9.00 hodinou po trase Drietoma – Trenčín – Žilina – Martin – Ružomberok – Liptovský Mikuláš – Poprad – Prešov (Mukačevská 7). Očakávaný príchod do Prešova je v popoludňajších hodinách.

➡️Mnohí z vás plánujú cestovať zo západu na východ Slovenska, vyberte si radšej trasu, ktorou spomínaný konvoj nepôjde.

- Inzercia -

➡️Ďakujeme za porozumenie aj za solidárnosť, ktorú týmto preukážete obyvateľom poškodenej bytovky. Bez tohto demolačného stroja by totiž nebolo možné realizovať búracie práce.

zdroj: Polícia SR

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články