Charitný bazár na radnici

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Trnavská arcidiecézna charita |MM| Priatelia, v našom šatníku v Centre pomoci človeku sa počas roka nakopilo veľa vecí, ktoré pre klientov nevyužijeme. Sú to však skutočne krásne kúsky oblečenia, ale aj potrieb do domácnosti. Veď komu by sa doma nehodila napríklad výnimočná šálka na kávu. Aj keď nám chcú ľudia týmito vecami pomôcť, v našom sklade je obmedzená kapacita. Preto sme pretriedili oblečenie na také, ktoré je vhodné pre našich klientov a na také, ktoré poteší niekoho iného.

Zo všetkých pekných kúskov, ktoré už nevyužijeme, si môžu prísť ľudia vybrať vo štvrtok 19. decembra  do jednej z miestností na nádvorí radnice.

Bazár sa začína o 10. hodine a potrvá do 17. hodiny.

Verejnosť prosíme, aby nám na výmenu priniesla to, čo naši klienti potrebujú – ryby alebo mäso v konzerve a paštéty, sladkosti, ktoré dodajú energiu, hygienické pomôcky, ktorých nikdy nie je dosť alebo lyžice, ktoré ešte stále zháňame, aby bolo naše Centrum pomoci človeku v Trnave ekologické a aby sme vylúčili plastový príbor. Kto nechce nič nosiť, môže nám za vec, ktorú si vyberie, prispieť dobrovoľným príspevkom.

Charitný bazár na radnici je praktický – ekologický a veríme, že aj sympatický.
Nenechajte si ho ujsť a pozvite, prosíme, aj vašich priateľov.

Tešíme sa na vás.

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články