Snažil sa utiecť seredským policajtom. Neutiekol. – VIDEO

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KRPZ Trnava |MM| Policajti v Seredi zastavili vodiča, ktorý jazdil nepripútaný. Na výzvu, aby predložil doklady potrebné k vedeniu vozidla, sa vodič rozhodol, že policajtom utečie.

Hliadka na majákoch prenasledovala unikajúce vozidlo, ktorého vodič jazdil vysokou rýchlosťou. V protismere, cez plnú čiaru, bezohľadným spôsobom ohrozoval iných účastníkov cestnej premávky, aj chodcov.

Svoje hazardné vyčíňanie ukončil nehodou v Hlohovci, keď vyšiel mimo cestu do priekopy a narazil do dopravného značenia. Vybehol z auta, vyliezol na strechu blízkej budovy a dal sa na útek cez pole.

Tu ho však už ďalšie policajné hliadky spacifikovali a predviedli na policajné oddelenie.

Čo k takémuto hazardu so životmi viedlo len 24 ročného Trnavčana?
To, že vôbec nie je držiteľom vodičského oprávnenia.

Za jeho jazdu mu hrozí v správnom konaní pokuta do výšky 1300 Eur a zákaz viesť motorové vozidlá od 12 do 60 mesiacov.

zdroj: Polícia SR, Fb

PRED POLICAJTMI SA NEUNIKÁ

PRED POLICAJTMI SA NEUNIKÁ Policajti v Seredi zastavili vodiča, ktorý jazdil nepripútaný. Na výzvu, aby predložil doklady potrebné k vedeniu vozidla, sa vodič rozhodol, že policajtom utečie. Hliadka na majákoch prenasledovala unikajúce vozidlo, ktorého vodič jazdil vysokou rýchlosťou. V protismere, cez plnú čiaru, bezohľadným spôsobom ohrozoval iných účastníkov cestnej premávky, aj chodcov. Svoje hazardné vyčíňanie ukončil nehodou v Hlohovci, keď vyšiel mimo cestu do priekopy a narazil do dopravného značenia. Vybehol z auta, vyliezol na strechu blízkej budovy a dal sa na útek cez pole. Tu ho však už ďalšie policajné hliadky spacifikovali a predviedli na policajné oddelenie. Čo k takémuto hazardu so životmi viedlo len 24 ročného Trnavčana? To, že vôbec nie je držiteľom vodičského oprávnenia. Za jeho jazdu mu hrozí v správnom konaní pokuta do výšky 1300 Eur a zákaz viesť motorové vozidlá od 12 do 60 mesiacov.

Gepostet von Polícia SR – Trnavský kraj am Mittwoch, 11. Dezember 2019

- Inzercia -
- Inzercia -
 1. Zákaz viesť motorové vozidlá od 12 do 60 mesiacov? A to je k čomu dobré keď teraz viedol motorové vozidlo bez oprávnenia? Zákaz mu je zbytočný. Auto by sa malo klasifikovať ako zbraň, tak ako to je v prípade osôb pod vplyvom návykovej látky. Jeho nebezpečná jazda by sa mala brať ako všeobecné ohrozovanie a samozrejme so zbraňou v ruke. To by mu pomohlo.

 2. Na tom šrote, čomu hovorí auto?
  Chudák chlapec. Toľko rokov má a vygumovaný…
  Keď si už nevedel spočítať, koľká bije, tak mal rešpektovať pokyny polície.
  Určite by ho to vyšlo lacnejšie. Ale ako som spomínal – čo by sme čakali od vygumovaného primitíva???

  Pre policajtov – dobrá práca 🙂

 3. videl som ho aj ja, cez Pivovarskú ulicu išiel ako šialenec, skoro sa vykokotil pred štadiónom.

 4. Tohoto zrejme narkomana som tu videl viackrat behat jak sialeneho. No co uz, mozme vyklepavat tu hnilobu, ale to kridlo to teda zabil 😀

 5. Len polícia zabudla dodať že chlapec mal pri sebe bielu kryštalickú látku….Asi to bola krieda, či čo….

 6. Nezastavil policajtom utekal naháňali ho a len pokuta a pár mesiacov nedôverovať.tak to môžu robyt aj iní.ked zato není basa

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články