Vodič to vyťal na 402 Eur

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KRPZ Trnava |MM| Galantskí dopravní policajti dohliadali na bezpečnosť v cestnej premávke na ceste I/62 medzi Pustými Úľanmi a Sládkovičovom.

V úseku, na ktorom je povolená maximálne 90-ka, namerali osobné auto Peugeot 2008, ktorého vodič to vyťal na 142 km/h. Prekročil tak rýchlosť o 52 km/h.

Vodič vozidla bude riešený v správnom konaní, pričom mu hrozí pokuta 402 Eur.

Rýchlostné obmedzenia nie sú v zákone dané zo žartu, ale pre bezpečnosť všetkých účastníkov cestnej premávky. Bolo by vhodné, keby si to vodiči, ktorí majú problémy s rýchlosťou, uvedomili. Prekročenie rýchlosti sa totiž pomerne často podpisuje pod tragédie.

- Inzercia -
  1. Nuž, niektorí vodiči – zbohatlíci si z toho robia srandičku. Zaplatiť pokutu 800€ je pre nich, ako slonovi malina. Dokiaľ nekompromisne sa im nebudú odoberať auta a nedajú sa zošrotovať, nepohneme sa z miesta.

  2. Nedal by som ani pokutu. Zobral by som vodicak na dva roky. Stat by sice nezarobil, ale eliminoval by potencionalnych vrahov na cestach.
    Co je pre niekoho 402€? Papierik?

  3. Pre :nemusia sa šrotovať
    Odobranie vodičaka sa praktizuje aj teraz, ale bez účinku, pretože aj bez neho jazdia ďalej. Často sa o tom presviedčame. Tak ako píšete, aj pokuta je pre nich na smiech.

  4. Ja by som ho neposkytoval,,,,čo keď mu rodila manželka,,,alebo mu umieral otec či mamka,,,nato ste nemysleli,,,Hanka?

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články