ISSN 1337-8481

Vodič to vyťal na 402 Eur

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KRPZ Trnava |MM| Galantskí dopravní policajti dohliadali na bezpečnosť v cestnej premávke na ceste I/62 medzi Pustými Úľanmi a Sládkovičovom.

V úseku, na ktorom je povolená maximálne 90-ka, namerali osobné auto Peugeot 2008, ktorého vodič to vyťal na 142 km/h. Prekročil tak rýchlosť o 52 km/h.

Vodič vozidla bude riešený v správnom konaní, pričom mu hrozí pokuta 402 Eur.

Rýchlostné obmedzenia nie sú v zákone dané zo žartu, ale pre bezpečnosť všetkých účastníkov cestnej premávky. Bolo by vhodné, keby si to vodiči, ktorí majú problémy s rýchlosťou, uvedomili. Prekročenie rýchlosti sa totiž pomerne často podpisuje pod tragédie.

  1. Nuž, niektorí vodiči – zbohatlíci si z toho robia srandičku. Zaplatiť pokutu 800€ je pre nich, ako slonovi malina. Dokiaľ nekompromisne sa im nebudú odoberať auta a nedajú sa zošrotovať, nepohneme sa z miesta.

  2. Nedal by som ani pokutu. Zobral by som vodicak na dva roky. Stat by sice nezarobil, ale eliminoval by potencionalnych vrahov na cestach.
    Co je pre niekoho 402€? Papierik?

  3. Pre :nemusia sa šrotovať
    Odobranie vodičaka sa praktizuje aj teraz, ale bez účinku, pretože aj bez neho jazdia ďalej. Často sa o tom presviedčame. Tak ako píšete, aj pokuta je pre nich na smiech.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -
- Inzercia -