V obci Váhovce si to šinul dvojnásobnou rýchlosťou

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KRPZ Trnava |MM| Aj v obci Váhovce v okrese Galanta platí 50-ka!

Vodič VW Golf s evidenčným číslom z okresu Šaľa jazdil od obce Váhovce smerom na Dolnú Stredu.  Tabule určujúce začiatok a koniec obce mu asi veľa nehovorili, keďže mu policajné radary namerali rýchlosť v obci 104 km/h.

Rýchlosť prekročil o 54 km! Ešte šťastie, že mu nikto neskrížil cestu.

Vodičovi vozidla hrozí v správnom konaní pokuta 471 Eur.

- Inzercia -
- Inzercia -
 1. Tohoto exota sme stretli zo serede smerom na cepen odbacal som do lava do stavebnin stale tam je 50ka no on to rubal minimalne 100kou a prefrcal vedla nas. Stastie ze som ho vcas zbadal a nezacal odbacat.

 2. Ja takýchto ľudí nebudem nikdy ľutovať ja by som mu zobrala vodičák umna sú to hajzli oni si robia čo chcú a vždy NATO doplatili len nevinný ľudia aj detičky.

 3. Mal šťastie, že ho zastavili policajti. Mohol ho zastaviť aj niekto iný a mohlo to horšie dopadnúť. Najlepšie sa mu stalo, môže byť rád.

 4. Ďas auto! Der problem. Nemyslíš zacáluj čo najviac. Takto sa jazdí keď cvičenej opici kúpite v autoškole vodičák.

 5. Redakcia by mohla zverejňovať fotky s viditeľnou EČV. Nech to vedia všetci, čo je to za primitívneho zmrda.
  Napokon, EČV nie je osobný údaj. Tak prečo ho nezverejniť?

 6. Ten zmrd tu lieta pravidelne,mám ho aj na autokamere ,ako predbieha na cukrovarskej všetkých,v neprehľadné zakrute

 7. Ktovie či nešiel náhodou pre svoje maloleté deti,alebo sociálku,,,,načo ho odsudzovať,,,veď je to chudák

 8. Treba zatvoriť fabriky na výrobu Automobilov,,,,keď boli trabanty ,tak každý išiel rýchlejšie na bicykli ako to autíčko,dali by mu pokutu že ide len 30 km rychlosťou

 9. Kristus 3. decembra 2019, 18:03 at 18:03 – Tento komentár sa nedá komentovať. Pri takomto myslení Ti len zaželám o skoré stretnutie. Myslíš, že ťa bude škoda?

 10. Cez Váhovce, presne povedané do Vahoviec z Dolnej Stredy a od Šale je to každodennom poriadku. Som zvedava dokedy. Rýchlosť do dediny 80-90km\h a to je možno málo.

 11. Ja by som mu zadržal auto a hotovo, taký kretén ani netuší čo môže spôsobiť.policajti by sa mohli objaviť aj v Seredi na vinárskej,tam chodia niektorý minimum 100. Našupu by som im bral autá a min 1000eur pokuta.

 12. Taký kretén nemá mať čo auto, zobrať mu ho a aj vodičák a nech chodí peši. Debil je to a takých je viac, na vinárskej v Seredi lietajú min. 100. a policajti samozrejme nikde

 13. Normálka dedine idu ako blázni a všade deti sa hrajú čo tak raz prísť merať do vahoviec a priamo dedine toby bolo pokút už raz by niekto mohol na nich posvietiť lebo čo ide tu je nemožne

 14. V nemecku dávajú na podobných miestach napevno radary a keď tade preletíš kilom dostaneš niekoľko 100 pokutu a na pár mesiacov zákaz

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články