S Mikulášom do ZOO zadarmo

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Bratislavská ZOO pozýva všetkých svojich priaznivcov a kamarátov osláviť deň sv. Mikuláša do ZOO. V nedeľu 8. decembra 2019 majú všetky deti vo veku do 15 rokov, v sprievode dospelej osoby, vstup do ZOO zadarmo.

Mikuláš prinesie darčeky nielen detičkám, ale i našim zvieratkám. Program začína o 12.30 h. komentovaným podávaním enrichmentu (tzv. obohatenie života zvierat) vybraným druhom zvierat. Začínať sa bude v spodnej časti ZOO pri medveďovi hnedom, pokračovať budeme ovcami ouessantskými a veľkými mačkovitými šelmami. Nezabudneme ani na primáty a po makakoch a gibonoch odovzdáme darčeky aj našim piatim šimpanzom.

Pre detičky bude od 13.00 do 15.00 h. pripravené vianočné maľovanie na tvár a kreatívne dielničky, na ktorých si môžu vyrobiť či vymaľovať vianočné ozdoby a ozdobiť nimi vianočný stromček v ZOO. Naše lektorky vzdelávania návštevníkov naučia, čo je vhodné na prikrmovanie zimného vtáctva a aj si takúto potravu budú môcť návštevníci vyrobiť. Kto by rád pomohol a daroval niečo aj našim zvieratkám, môže priniesť ovocie alebo zeleninku, ktorej sa zvierací obyvatelia našej ZOO určite potešia. Program ukončíme slávnostným rozsvietením vianočného stromčeka, ktorý bude zdobiť ZOO až do skončenia vianočných sviatkov.

Všetkým návštevníkom, ktorí sa chystajú navštíviť ZOO v tento deň odporúčame, aby u nás nemuseli dlho čakať v rade, zakúpiť si vstupenky vopred online na stránke – https://zoobratislava.etickets.sk/.

V prípade nepriaznivého počasia môže byť zmena programu vyhradená.

zdroj: bratislava.sk

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články