Ako je možné, že ex generálny prokurátor Trnka nesedí vo väzbe?

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Najskôr, ešte kedysi dávno to bola jazda autom v zákaze, neskôr  uniknutá komunikácia s osobami, ktorých aktivity sa nazvať legálnymi ani pri najväčšej snahe nedajú.

Následne videozáznam, kde vtedy generálny prokurátor robí figuranta pri inštalovaní tajnej a nelegálnej  videokamery dnes súdeným  Mariánom Kočnerom priamo do Trnkovej kancelárie na Generálnej prokuratúre  SR.

Potom sme sa dozvedeli, že  Generálny prokurátor Trnka je podľa slov Mariána Kočnera “nebetyčný kok*t, kok*t a ešte niekoľko krát kok*t”, že ho zastrelia a – a to pozor!! – že odmeny za nezákonné špinavosti ktorých sa mal dopúšťaž vo funkcii generálneho prokurátora sa nachádzajú u Kočnera a vyberie si ich po skončení funkcie. To je snáď sen…

Iba niekoľko hodín dozadu bolo DenníkomN zverejnené ďalšie video v hlavnej úlohe s vtedy generálnym prokurátorom Dobroslavom Trnkom  tentokrát v družnej debate s (aj) exministrom Jánom Počiatkom,  na ktorom t.č. generálny prokurátor viditeľne dohaduje nezákonné konanie konkrétnych osôb a ich v podstate krytie pred zákonom.

Spoločne s Počiatkom sa smejú a žartujú o okrádaní štátu.

Zdá sa vám, že čítate román? Ja som mal obdobný pocit už počas písania tohto  jednoduchého článočku o snáď  najmocnejšom mužovi štátu v danej dobe. Áno, reč nie je o nejakom feťákovi zpod mosta alebo odsúdencovi z Leopoldova, ale o  generálnom prokurátorovi, ktorý sa do novodobej histórie Slovenska zapísal nezmazateľným atramentom.  Nie nastolením práva a spravodlivosti akoby človek od Generálnej prokuratúry očakával, ale opačne – pošpinením všetkého, čo pošpiniť išlo.

A to ešte všetky diely tohto pre občanov Slovenska smutného seriálu neboli “odvysielané”.

Čo nás ešte čaká? Skúsi niekto tipnúť, kto ešte takto fatálne zneužíval funkciu, moc, zákon a dôveru občanov?

Skúsme hneď  spoza rohu – zdola. Tam, kde to všetci poznáme. Skúsme zo svojej dediny či mesta. Teda odtiaľ, kde žijeme, kde nám chodia do škôlky či školy deti, kde sme investovali celoživotné úspory. Čo hovoríte, poznáte nejakého vášho, domáceho človiečika, čo to dáva ľudovo povedané “na Kočnera”?

- Inzercia -
  1. Je to hrozne co sa tu na Slovensku deje. Tiez sa pytam, preco este nesedi TrnkaPociatekKaliKocnerJankovskaZahumenskaSklenkaRuskoMalcharekMajsky a im podobni?
    Vcera to niekto povedal v mediach – bolo by to i pre nich lepsie, boli by aspon chraneni.

  2. Dzurinda, Mikloš, Malcharek tiež nesedia a médiá vlastniace Pente ich silno obranuju.
    Médiá a mimovládky tu rozhodujú kto je náš človek

  3. Pred 15 dnami som sa VEREJNE pytal, preco byvaly generalny prokurator Dobroslav Trnka nesedi vo vazbe.

    Po dnesnom obvineni vysetrovatelom NAKA k tomu ma znovu o krok blizsie…

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články