Včera v Seredi vykradli zlatníctvo. Polícia páchateľa zadržala.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď  /  Včera, dňa  29. novembra  2019  o  13:45  došlo k prepadnutiu zlatníctva v Seredi na Námestí Slobody.

Zo zlatníctva páchateľ odcudzil zlato, dámske a pánske zlaté náramky a to v hodnote prevyšujúcej  7400 Eur.

Polícia stotožnila a zaistila osobu podozrivú osobu, ktorou má byť občan  Srbskej republiky narodený v roku  1995. Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre prečin krádeže a páchateľa z tohto činu obvinil.

Bližšie informácie prinesieme priebežne po ich obdržaní od príslušných orgánov.

- Inzercia -
 1. Toto je ta migracia. Uz to pomaly zacína ale svoju rodinu budem chranit do poslednej kvapky krvy!!!

 2. Lúpež za bieleho dňa …..Počula som a niektorí aj videli prečo nepomohli o takom čase dosť veľa ľudí sa motalo po meste. P. predavačka,ktorá chcela utekať za ním no len sa rozbehla a vyfasovala od neho hajzla vydrbaného….jedna pani sa rozbehla za ním,ale márne ešte pár náramkov stratil tak ich pozberala a vrátila….Kamery nie sú?Hlavne,že sú na iných miestach…..Ruky odrezať a nič iné…..Skoré uzdravenie p.predavačke….je to smutné čo sa deje v Seredi.Kým sa tu neobjavili tí darmožráči……s……í… 🙁

 3. A túto háveď sem ťahajú Čaputovci,slniečkári a podobný liberálny hnoj. Kotleba by toto nedovolil. A aj preto ho budem zasa voliť

 4. Fajčenie na zastávkach im vôbec nie je cudzie, takisto na stanici. Pivo pijú zásadne zo skla a fľašky nechávajú kade-tade. Spoznáte ich podľa obľúbených značkových teplákových súprav, tie nosia všade.

 5. Aby toho nebolo málo, postavme im byty, ako to určití ľudia navrhovali! Horšie je to, že im naši prenajímajú, dokonca predávajú nie len byty, ale aj rodinné domy. Peniaze robia zázraky.

 6. Pravda,je ich tu už viac ako nás sereďanov,na každom kroku,normálny človek aby sa bál po meste chodiť.Náš p.primátor sa vyjadril v televízii že im tu nebude stavať ubytovne,kde potom bývajú keď ich je tu toľko ???,majú stany ?

 7. A potom voľte Kiskovcov, PS, SAS ktorí majú vo svojom programe priznanie migrantov.
  Kiska pred nedávnom povedal v priamom prenose že on urobí všetko aby sa Slovensko stalo plnohodnotným členom eú tak že prijme mini akné 2000 migrantov.

 8. Som často svedkom kradeží týchto našich nových obyvateľov Serede. Isto by boli doma na nich všetci hrdí. Hneď ich hnať odkiaľ prišli!!!

 9. toto nemá s Čaputovou nič spoločné…boli tu dávno pred prezidentskými voľbami, priemyselné parky tu vyrástli za posledných par rokov…naozaj si myslíš že nás Kotleba zachráni pred Srbmi, Ukrajincami a Rusmi čo sem chodia zarábať a zároveň robiť zlobu?..jake vlastne on ponúka riešenia?

 10. Máme na Slovensku tisíce srbov, ukrajincov, ktorí sa tu zjavili v posledných par rokoch, ale aj za to môže Kiska, PS, SAS, Radičova, Dzurinda a Soros:-D..lebo oni na to mali v posledných rokoch najväčší vplyv..:-D

 11. A kde je teraz ten liberálny hnoj prečo teraz nevipisujú.Keď mal Kotledba v KD míting to už bol oheň na streche.

 12. Ale vsetky tie vagabundske postavicky co tu desiatky rokov budovali drovy biznis, ti boli v poriadku. To boli nasi zlati chlapci, ze? Tliachas sprostosti, ked hovoris ze sa zacali diat veci ked sa tu objavili srbi.

 13. Rakusania ta zenu prec z krajiny ked tam vstupis? Slovaci tam robili to iste, dokonca trhali bankomaty. Tak co vykrikujes ty neuvedomelec.

 14. Vy ste už len vyje……..ani,všetci dojedneho.Nestacim sa čudovať,kde sa bere toľko primitivov.Jeden kriminálnik niečo urobi a všetci Srbi sú zli.Katastrofa,katastrofa a ešte raz katastrofa.

 15. jeden? vo Voderadoch vylúpili poštu!a potom si dávali fotky na net.myslia si že sú beztrestný.ukradnú a odídu domov a už ich nikto nenájde.

 16. Ste ozaj všetci taký hlúpi,že si myslíte,že nejaký Kotleba,môže zakázať ľuďom ,kde budú ,a kde by mali byť a že ich sem nepustí,už nemám ozaj slov na toľko blbosti,čo sa tu zrodí.

 17. Vsetko sedi az na poslednu vetu. Kym sa tu neobjavili ti darmozraci? A tych 30rokov kradezi aut, drog a kadecoho ineho, to bolo kde???

 18. Väčšina Srbov na SVK sem prišla pracovať. Nemajú problém s prácou a robia všetko. Dokonca sa s nimi človek dohovorí a nie je tam taká kultúrna priepasť.
  Sme v EU a Naše mzdy sú pre nich zaujímavé tak ok.
  Som zvedavý čo ale napíšete ked nám sem Kiskovci a PS privlecú migrantov z Afriky niekoľko tisíc len preto aby potom Kiska v Bruseli rozprával ako on je proatlanticky a do médií na SVK rozprával ako ho tam teraz majú všetky či radi a Slovensko sa vďaka nemu dostalo do spoločenstva najlepších krajín EU.
  To potom ešte bude zábava keď nám tu minarety začnú vyrastať ako huby po daždi. Potom začnú petície že im vadia kostolné zvony a treba ich zakázať tak ako to je už v západných krajinách.

 19. neviem kde žiješ,ale srbov sem priviezol Richter,a skus vedľa nich bývať.po praci chlastaju lebo sa nudia.medzi sebou si kradnú peniaze.a migrantov sen už ťaha tvij Boh Fico.EU stíha madarov čechov a poliakov za neplnenie kvôt.prečo asi.už teraz lezieme unii do análu

 20. Presný obraz dnešného voliča smeru. Ten nám zoberie to, ten prinesie toho, ten urobí to. Hypotézy, ale to čo sa reálne stalo a čo nám tu smer aj s jeho bandou prisluhovačov napáchal, tak to popierame. Presne ako to popísal Bohuš.

 21. Si zisti policajné štatistiky, koľko ich mali v celách za všetko, čo tu porobili. Vieš ktoré ženy tak ospevujú týchto mierumilovných pracovníkov? O ktoré by domáci ani nezakopol.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články