Demontoval si tzv. papuču z kolesa, policajti ho obvinili

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KRPZ Trnava |MM|   Vyšetrovateľ v Dunajskej Strede obvinil 42 ročného muža z okr. Trnava z prečinu útoku na orgán verejnej moci.

Vo Veľkom Mederi odparkoval na parkovisku svoje  auto Škoda Superb. Všetko by bolo v poriadku, keby nezablokoval miesto pre návštevníkov  polikliniky a využil na návštevu kúpaliska iné parkovacie miesta. Hliadka mestskej polície mu na koleso založila blokovacie zariadenie. Vodič násilím tzv. papuču s kolesom odstránil a po namontovaní rezervného kolesa odišiel z parkoviska. Nevšimol si však, že mestskí policajti zostali na parkovisku a tí ho vzápätí zastavili. Vodič sa k demontáži zariadenia priznal a navyše mu policajti zadržali aj osvedčenie o evidencii vozidla. Na vozidle používal tzv. prepravné značky. Namiesto pokuty, ktorá mu hrozila za priestupok v doprave za parkovanie, za ktorý zákon ukladá v blokovom  konaní maximálnu sumu 150 eur, teraz čelí trestnému stíhaniu. Za odstránenie blokovacieho zariadenia  zákon ukladá trestnú sadzbu od 3 do 8 rokov.

- Inzercia -
  1. Tak toto uz ano… 3-8 rokov za demontovanu papucu, lipsic sundá dole cloveka a podmienka…. Tato krajina je v pi…

  2. Fidel castro ma čistú pravdu. No a ži tu na slovensku.Lipšica by som za tu nehodu odsúdil na 10rokov do trojky v ilave do céčka a tam by ho jebali dohuby každý deň. Nech sa uvedomí.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články