ISSN 1337-8481

Nie je dôležité, že bezdomovec sa nebojí o zdravú nohu ale riziko pre vodiča, ktorý mu po nej na parkovisku nechtiac prejde.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď  /  Bezdomovec bez nohy nie je minimálne obyvateľom Serede neznámou postavou. Pravidelne ho možno vídať žobrať pred Lidlom, ale aj pred Kauflandom. Ľudia sa sťažujú na odpadky okolo neho, zápach a jeho aroganciu.

Aj v našich médiách sme sa problému s touto osobou venovali už viac krát.

Včera popoludní sa tento bezdomovec usadil na parkovisku priamo medzi autami a to tak, že z časti dokonca trčal do jazdnej dráhy áut pohybujúcich sa po parkovisku. Nereagoval na upozornenia nakupujúcich a na parkovisku autá parkujúcich  občanov a opätovne jeho arogancia k tým, ktorí ho upozorňovali na nevhodnosť vybraného miesta na žobranie nemala konca.

S rešpektom nereagoval ani na upozornenie strážnej služby Kauflandu.

Na upozornenie, že je nebezpečné aby sedel medzi autami na parkovisku odpovedal, že jemu to je jedno a nebojí sa, že by ho niekto zrazil. Nevidíme však problém v tom, že on nemá strach (síce divné, no to neovplyvníme), ale v riziku pre normálnych vodičov, ktorí ho pri parkovaní či obchádzaní nemusia zaregistrovať a tak pre jeho aroganciu môže s trestným stíhaním skončiť vodič, ktorému pod kolesami skončí jeho zdravá noha. 

Jednoducho na parkovisku medzi autami sediaca osoba nemá čo robiť.

Ohlásená hliadka Mestskej polície sa s argumentami občanov stotožnila a bezdomovca z rizikového miesta poslala preč. Žiaľ tento skončil pred jedným z obchodov, čo problém rieši iba čiastočne.

Opätovne sme pri koreni problému – pokým mu ľudia budú hádzať peniaze bez znalosti dôvodov jeho postihnutia a žobrania, dovtedy bude mať bezdomovec motiváciu žobrať.

 1. Na miesto toho, aby mesto situáciu s touto osobou riešilo v súčinnosti sa inými úradmi tento týždeň opätovne feťákovi jeho camp v objekte bývalej školy na ul. Garbiarskej opätovne kompletne vyčistilo, aby mal chalanisko kde kempovať. Opätovne zdôrazňujem, prečo mesto zvýhodňuje túto osobu pred inými obyvateľmi a trpí feťákovi jeho neprispôsobivý životný štýl, ktorý obťažuje všetkých obyvateľov tejto štvrte. Prečo finančné prostriedky nás všetkých mesto opakovane po x-tí krát používa na odstránenie následkov jeho životného štýlu. Bolo by načase, aby mesto zverejnilo fotografie, ktoré
  fotia príslušníci MP pravidelne pri kontrole tohto zmrda, aby všetci obyvatelia jasne videli čo tento hajzel dokáže vyprodukovať. Bolo by na čase zmrda aj s jeho bordelom nasťahovať na, alebo pred obecný úrad, alebo bydlisko niektorého z funkcionárov mesta.

  • Absolútne v tomto meste sa nič neriesi ohladom fetosov popri Váhu..to že tam prisla spravit policia bu bu bu…tak to je pekne..a znova su tam…vsak sa vam smeju do tvare..celej policii..A kedy doriesite pani policajti anglicke znacky v meste? Nasich spoluobčanov..Nikdy..za nase dane toto platiť🤦‍♂️ povalači celá polícia v Seredi

 2. Dlhé roky bil vlastnú mamu a bral jej peniaze na drogy mamu ktorá mu dala život, obyčajný hajzel takže ľudia tento človek si nezaslúži Váš súcit, nohu nemá lebo si ju na vojenčine sám odstrelil aby sa vyhol povinnosti ktorú v tej dobe mali a aj absolvovali všetci chlapci povinnú vojenskú službu už vtedy bol slaboch ako keď bil vlastnú mamu takže ľudia NIE PENIAZE NA DROGY MU DÁVAŤ ALE FACKY MU DÁVAŤ ZA JEHO CELOŽIVOTNÉ SPRÁVANIE SA K SVOJMU OKOLIU a sem tam môžete aj nejaký kopanec do riti buzerantovi!!!!! Keď ho uvidíte, na tento príspevok si spomeňte a odmente ho poriadnou fackou to jediné si zaslúži!!!

 3. Keď mu prestanú hádzať peniaze, ten Seredan piše úplnú pravdu všetko čo napísal je pravda ľudia zamyslite sa a nehadzte mu nič inak nezmizne a neskape

 4. Fuj smrad jeden hnusný,ked ho vidim je mi zle,ani pečivo si radčej nekupim v Lidli,lebo ho mam stale pred očami a hneď ma napadne či to nechytal ten potkan hnusný smradlavý

 5. Stym buzerantom su vsade problemy ci pri lidli alebo v kauflande.ale aspon strazna sluzba z kauflandu si aspon poradi s fackami a kopancami.A co som videl tak aj na straznu sluzbu vytiahol noz ale oni sa nezlakli a dostal.svoje.

 6. Véd ľudia sa okolo neho boja ísť a hlavne z deťmi lebo sa boja že ich napadne bez príčiny a boja sa aj to ze ich nákazy. Každý kto ide okolo neho mal by mu dat poriadnu kopanec namiesto toho co mu peniaze na fety.

 7. Je tu kopec ukrajincov a srbov co ho nepoznaju a ti mu prispievaju….takze treba sa aj nad tym zamysliet seredani mu uz moc toho nedaju kedze spoznali co je zac….

 8. A bol aj prvým pasakom, prvým narkomanov, prvým zlodejom, prvým chuliganom, a Beleš to isté takže vzdajme im úctu že nás zbavili komunizmu a priniesli nám do Seredi kriminalitu všetci vieme kto boli títo ľudia takže demokracia zobud sa asi máš malo rokov a obhajuje š niekoho koho vlastne ani nepoznáš

 9. pre: Jozef 18. novembra 2019, 12:51 at 12:51
  …dakujem za porozumenie

  …inak neklamem – pred kinom Nova staval s trikolorou na hrudi s Belesom poboku v prvych radoch – fanusik VPN

 10. Raz mu tam jedna paní doniesla plnú tašku jedla a on agresívne odpovedal že ja nechcem jedlo radšej chcem peniaze. Treba ho poslať prečo lebo strašný bordel robí pri parkovisku.

 11. Ja si ho skurviaka pamätám ešte z baru Libreso čo mal Janko Gál, aj z baru pod Hokejkou. Frajer najväčší, drzý ako opica bol. Keď idem do Lidla pre rožky, tak si dám rukavice, lebo vozík čo tlačím môže byť zrovna ten, čo na ňom jazdí on, degeš.

  • Ked zacinam rano v praci o stvrtej a do prace dochadzam, tak pred tretou som uz hore. Aky to ma vplyv na moje rozumove schopnosti? A vam to pan Majko tak nepride? Ved sa pozrite na tu diskusiu? Ludia tu druhemu cloveku zelaju smrt, niektori vyzyvaju na jeho zbitie. Je to clovek na uplnom okraji spolocnosti, troska. Isteze nikomu nie je prijemne ho vidiet. Ale ist ho za to bit a vyzyvat aj druhych ludi k tomu…

 12. Či niekto dezinfikuje nákupné vozíky, neviem. Ale som bola viackrát svedkom, že v nákupných vozíkoch vozia deti s topánkami a to aj dosť veľké deti. Ja som osobne jednu staršiu pani oslovila, ktorá tam mala asi 7 ročného vnuka, že vozík je na nákupy. A ona, “že aby som sa nestarala”. Ale na to by mali zákazníkom upozorňovať pracovnici v obchode.

 13. Inak je to riadny nezmar. Nenažerie sa, ak áno tak iba zbytky z kontajnera, húli, pichá si, nohu nemá, oprší, omrzne, žltačku má, drbe mu a stále žije.
  Jazdí na bicykli, dolu títešom sa spúšťa na vozíku, pribrzďuje sa zdravou nohou a predsa nezletí do vody. Rýpe do ľudí a nikto ho nezapichne. A trvá to nie rok, ani dva. Musí mať životov ako mačka.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -
- Inzercia -