“Ku..a, keď bolo hojno a dobre, tak sa všetci viezli. Začalo to odj..ním Dobroša. A veľmi veľkou chybou bolo, že odj…li Harabína!!!! Obaja im vždy držali chrbát.” – tak toto je Slovensko 21. storočia…

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

A je tomu tak vďaka arogancie politikov, nezáujmu občanov o správu vecí verejných a ich  apatie, ako aj z dôvodu ignorovania reality a stále väčšiemu utiekaniu sa k virtuálnemu životu, ktorý si každý dokáže vytvoriť presne podľa svojich predstáv bez každodenných  starostí a problémov.

Vo zverejnenej  komunikácii cez Threemu sa ďalej píše: Keď odj…li týchto dvoch, opozícia zistila, že čo sú to zač smeráci. Že sú vlastne hlupáci, ktorí sa nevedia nikoho zastať a nevážia si tých, čo im držia chrbát. A to je svätá pravda”.

A znovu krytie chrbátov mocných “politikov” (zaslúžia si ešte vôbec toto označenie?) ľuďmi, ktorí sú štátom platení za stráženie práva a spravodlivosti, aby sa štát vôbec mohol nazývať štátom.

Tu vidíme do naha vyzlečený systém “tam hore”. Obdobný je ale aj dole, možno v konkrétnych prípadoch ešte horší. Dole totiž nikdy nebol a ani dnes ešte žiaľ nieje pod tak dôkladnou kontrolou médií. Áno, tých podľa Róberta Fica  “špinavých prostitútok”, ktorí ako jediní v spoločnosti spolu so zbytkom zopár slušných a čestných policajtov, prokurátorov a sudcov odhaľujú špinavosti a nezákonné konanie “politikov” nehľadiac na cielené útoky voči médiám v ktorých pracujú a v nemalej miere aj voči im osobne. O tom, že do veľkej miery nahrádzajú prácu polície, už  asi škoda hovoriť…

Systém vytvorený hlavne za posledných 12 rokov do celej spoločnosti vniesol prvky obvyklé v zločineckých zoskupeniach a korupciu (nemusí sa hneď jednať o odovzdávanie tašiek plných peňazí, stačí službička, či krytie nezákonností),  čo v histórii krajiny nemá obdobu.

Takýto systém priamo vyhovuje aj mnohým starostom a primátorom, ktorí na známostiach, službičkách a možno aj kompromateriáloch vlastnených na niektorých ľudí v polícii, na prokuratúre či v justícii majú postavený svoj vlastný svet, v ktorom neskutočne parazitujú na celej spoločnosti. Bežný zamestnaný človek toto ale veľmi nemá čas vnímať a k spokojnosti mu stačí zábavný program v miestnom amfiteátri, vyliaty a roztečený asfalt na chodníku obsypaný štrkom, sem tam pokosená tráva a sľuby, že raz bude aj čistá voda. A to všetko za  12,5 milióna Eur ročne len v jednom meste. 

Hovorí sa, že tam, kde dobrí ľudia sú ticho, celý priestor ovládnu zlí. A je to tak. Keď sa normálna väčšina nepostaví skorumpovanej a na systéme parazitujúcej menšine, zlo nás pohltí úplne.

- Inzercia -
  1. Ako povedal spisovateľ Anton Hykisch na margo Nežnej revolúcie: Stali sme sa slobodnejšími, ale nie lepšími.

  2. Kocner a SMERacki zmrdi sa tentokrat kontrolovali. Ale nemaj obavy, ta komunikacia je dlha a na ceste su dalsie vyroky uz dnes zapisane do historie likvidacie pravneho statu, takze ti Tvoji Ta urcite nesklamu…

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články