ISSN 1337-8481

ŠKF iClinic Sereď – FC Nitra 0 : 1 (0 : 0)

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Fotoreportáž Štefana Hubináka z 15. kola futbalovej Fortuna ligy.

ŠKF: Iliev – Dabó, Djiby Ba, Hučko (K), Slaninka – Rorič (46. Špehar), Ventúra – Morong, Pankaričan, Ivan – Cleber ( 67. Louka)

  1. Po stastnych vyhrach nad TRNAVOU a SENICOU,remizov v DUN.STREDE sa ukazala prava tvar seredskeho futbalu,totalna neschopnost vystrelit a trafit branku suprera, je to hanba SEREDI co v sobotu predviedli,balkanska cesta nikam nevedie. Je mi luto tych poslednych par fanusikov, co obetuju svoj cas a peniaze a cestuju na MYJAVU a sklamany sa v noci vracaju domov…

  2. Najčastejšie výsledky ŠKF: 1:0, 0:1, 0:0, 1:1 o niečom svedčia. A nebolo by to iné ani keby hrali na domácom trávniku. Táto cesta robenia futbalu vedie do pekla!

  3. Súhlasím
    Cléber v prípravných zápasoch niečo ukázal, no teraz je čajový, Cyperčan Louka hrá na zaplakanie a Slaninka sa motá po ihrisku ako prd v gaťách. S takýmito veľa vody nenamútime.

    • Nemajú dobrú obranu (aj útok je bieda) ale majú dobrého brankára. Väčšina hráčov je u nás iba preto lebo ich platí materský klub a ŠKF to nič nestojí. Ak by mali siahnuť do vlastného vrecka tak to môžu rovno zabaliť. Ono sa hovorí Do hospody bez penez nelez. A s štadiónom sa 18 mesiacov nič nerobí aj keď vedia, že majú slučku na krku a hrozí im z ligy vyhadzov.

  4. Raz sa vyhráva,raz sa prehráva,o Tom je šport.Ja si myslím,že si vedú veľmi dobre,A Hlavne s.i.n sa tomu rozumie!!!!O čom tie výsledky svedčia?Svedčia o Tom,že majú dobrú obranu.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články