ISSN 1337-8481

Medzinárodný festival CYKLOCESTOVANIE 2019 dnes pokračuje prednáškami v Trnavskom kine Hviezda.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Trnava   /  Ďalší ročník obľúbeného medzinárodného festivalu pre cykolcestovatelov   CYKLOCESTOVANIE 2019  je v plnom prúde. Prednášky s premietaním exkluzívnych fotografií z atraktívnych ciest po svete na bicykloch bežia.

Tento ročník sa opätovne koná v Trnave, teda meste, kde   samospráva tejto skutočne prospešnej aktivite priamo vychádza v ústrety. Na základe kladných ohlasov návštevníkov a prednášajúcich a sústavne sa zvyšujúcej návštevnosti, sme v tomto roku pristúpili k zmene priestorov. Reprezentačné no kapacitne obmedzené priestory na trnavskej radnici sme radi vymenili za kino  Hviezda. Je pochopiteľné, že naraz a na každú prednášku kapacitu kina cez 300 hostí nenaplníme, no viac ako stovke cestovateľkých zážitkov chtivým divákom kino poskytuje mimoriadne hodnotný zážitok z premietaných fotografií a počas celého dňa potrebné pohodlie.

Na cyklofestivale sa prezentujú vystavovatelia a to ponukou zabezpečenia pre bicykel, cyklozájazdov, profesionálnych cestovateľských tašiek, cyklomáp a iného sortimentu určeného pre vyznávačov cykloturistiky.

Festival pokračuje výborným programom po celý deň až do  20:00 hodiny.

Viac informácií na  www.cyklocestovanie.sk

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -

Ďalšie články