Keď zaparkujete a myslíte si, že ste bezpečne doma a auto vám nabúra opitý vodič

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KRPZ Trnava |MM|  V obci Zavar (okr, Trnava) viedol 59 ročný vodič z Poľska osobné auto VW Golf Cabrio. Na Hlavnej ulici sa nevenoval vedeniu vozidla a zozadu narazil do BMW zaparkovaného pred rodinným domom.

Hliadka obvodného oddelenia podrobila vodiča dychovej skúške, pričom mu bolo nameraných 1,11 mg alkoholu, čo je až 2,31 promile.  Opitý vodič bol jednorazovo ošetrený v nemocnici, odkiaľ, po vykonaní potrebných procesných úkonov, poputoval do policajnej cely.

Za jazdu pod vplyvom alkoholu ho príslušník dopravného inšpektorátu obvinil z ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. O jeho ďalšom osude bude rozhodovať súd, pričom mu môže hroziť jednoročné väzenie.

 

- Inzercia -
  1. Keď zaparkujete a myslíte si, že ste bezpečne doma .neviem ako to autor myslel.vy ste doma ,ale auto je na ulici!!!takéto parkovanie ma vytáča.dvor prázdny ale auto nechám na obecnom pozemku na ulici. v trnavskom kraji to je móda.Modranka, Vlčkovce ,Križovany ,Zavar….. Strácaju sa cesty a menia sa na parkoviská kde sa nedá jazdiť.a je to raj pre lopkárov .

  2. mate pravdu vodic moze byt z auta doma alebo na prietrtke ale auto je na ceste zaparkovane ako kurva a caka kto sa on obtrie. no a tu v Zavare to niekto urobil. nema zac sam si za to moze.

  3. a najlepší su taký čo zaparkuju pred bránu na mostík a riť mu trčí do cesty.rano príde a nárazník fuč. a potom nadáva.

  4. V Zavare sa na ceste neparkuje…ale na mostekoch pred domom…našťastie to nie je ako v Kerstúre

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články