Rekonštrukcia veľkej zasadačky na mestskom úrade

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Veľká zasadačka na Mestskom úrade v Seredi čakala na svoju rekonštrukciu niekoľko rokov. Každý kto tieto priestory navštívil videl, že bola budova v zlom technickom stave. Strecha zatekala, pre nedostatočne tepelne izolovaný strop unikalo v zimnom období veľké množstvo tepla. V lete tu naopak boli vysoké teploty. Čalúnenie na sedačkách bolo dotrhané a podlaha zdevastovaná.

Práce na renovácii priestorov trvali približne dva mesiace. Ako informoval Marián Šišo, vedúci Oddelenia rozvoja mesta na MsÚ v Seredi počas rekonštrukcie obvodových plášťov a výmeny okien na veľkej zasadačke prišlo aj k rekonštrukcii interiéru. Medzi práce, ktoré boli vykonané patrí vymenená podlaha pod sedením vo všetkých radoch. Práce v hodnote 8 703,41 € s DPH vykonala spoločnosť Domeco Slovakia spol. s.r.o.

Ďalej bolo opravené sedenie a vymenené čalúnenie na sedení v hľadisku. Tieto práce vykonala firma Ján Viskup VIJAMA v hodnote 6 450,00 € s DPD. Tá istá firma osadila aj nové čalúnenie zadnej steny sály za 1 300,00 € s. Správa majetku Sereď, s.r.o. zrevitalizovala stoly novými nátermi a zrekonštruovala elektroinštaláciu.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články