Kočner generálnemu prokurátorovi do kancelárie kameru nenainštaloval tajne. Prokurátor Trnka mu asistoval a robil figuranta.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Tak teda to máme pekne na videu. Podsvetie a osoby s najväčšou pravdepodobnosťou  kriminálnym pozadím nielenže mali generálneho prokurátora na povel a bez najmenších zábran s ním jednali ako s onucou, ale cez osobne nainštalovanú tajnú ilegálnu kameru dokonca sledovali aj dianie v jeho štátom platenej kancelárii priamo na Generálnej prokuratúre.

Keby Kočner namontoval kameru generálnemu prokurátorovi Trnkovi počas jeho pobytu na toalete, bolo by to vrcholne arogantné a zo strany Trnku maximálne neprofesionálne, no keď samotný generálny prokurátor Trnka  Kočnerovi asistoval a robil figuranta – tak to je pre Pána Boha už čo?

Jeden by povedal, že keby to nebolo tak neskutočne tragické, hodil by sa záznam do Silvestrovského programu a to jeho najsledovanejšej časti presne minútu pred polnocou. Aby všetci  ľudia konečne  videli, v ako debilistane to žijeme.

Trnka na zázname Gorily Kočnerovi v debate o vydieraní Haščáka hovorí, že je mŕtvy… Pýtam sa, čo je to za štát a aké právne istoty v ňom má občan, keď samotný generálny prokurátor sa s osobou ktorá je dnes obžalovaná z objednávky vraždy novinára  a ďalších niekoľkých závažných trestných činov  hovorí o  tom že ho zabijú, ako o pokazenom počasí na nadchádzajúci víkend?

Tak teda Kočnerova “opička” Jankovská má konečne pozastavený výkon funkcie sudcu a bývalý generálny prokurátor Trnka má pozastavený výkon funkcie prokurátora.

A čo obyčajný, bežný občan, ktorý tú ich roztopaš v dobre platených funkciách po desaťročia svojou prácou platí – má sa  smiať, alebo plakať?

Aj v tomto prípade za zverejnenie takto závažných informácií patrí vďaka občanov nie politikom a nami plateným kompetentným orgánom plateným za stráženie práva, spravodlivosti a ochranu demokracie v krajine, ale čestným a statočným novinárom, ktorých expremiér a predseda strany  SMER-SD  Robert Fico označil za  “špinavé protislovenské prostitútky”.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
 1. Video vzniklo v roku 2000 za vlády Dzurindu. Tak isto to pokračovalo aj za Radičovej vlady az do dnes.
  3 vlady a Kočner bol stále.

  špinavé protislovenské prostitútky – je už ľudový pojem ktorý ľudia masovo pochopili a veľká časť občanov sa s tým stotožnilo.

 2. S tým pojmom sa stotožnili hlavne Ficovi voliči, ktorým viac ako politické kauzy vadí to, že o nich niekto informuje….proste rozkradat verejné rozpočty, pustiť si mafiu na úrad vlády, vytvárať skupinu “nasich ľudí ” je ok, ale písať o tom je už je špinavá protislovenska prostitúcia…že?..:-D

 3. Podľa mňa,je to čistá vlastizrada.A podľa mňa,je jedno,kto by bol u moci,podľa mňa,na Slovensku je nesmierna,ale ozaj do všetkých odvetví ľudského konania,rozlezla korupcia,ktorá nemá nič spoločného ,kto práve vládne,ako sa snaží opozícia presviedčať ľudí,že oni sú Tí lepší slušní ľudia.Je to morast,ktorý má svoje korene v rodine,inštitúciách,proste všade.Pozrite sa len na agresivitu ľudí na cestách,na vulgárnosť,hlavne na justíciu,doktorov,úradníkov,všetci naťahujú ruku.Byval som v zahranici,teraz bývam v Seredi,som z toho zhrozený,ako sa ľudia šikanujú a ako si skoro každý robí čo chce.Samozrejme,že som sa stretol aj s milimi a ustretovymi ľuďmi,ale boli to výnimky.

 4. Ako vieš že to bolo v roku 2000? Snáď nie podľa dátumu na displeji keď sa zapla kamera.

 5. Je úplne jedno kto bol je a bude predseda vlády. či ktoré strany sú pri moci. Musí platiť, padni, komu padni. Ale diskutujúci nadomnou má pravdu. Táto spoločnosť sa dostala do takého morálneho bahna, ža v takom asi ešte nebola.
  Ja to hovorím tak, ak niet Boha, všetko je dovolené, jediné na čom záleži je to, aby nás pri tom nechytili. Niekto iný to môže zadefinovať inak. Nech sa páči. Faktom je, že konzum ovládol takmer všetko. Korupcia prerástla všetky sféry života. Nemusíme ísť ani ďaleko. Stačí sledovať dianie v našom meste a často si hovoríte, že to už ani nie je možné. Najvyšší sa správa úplne Bohorovne a často platí, ako sa správa šéf, tak sa správajú aj jeho podriadení.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -