“Urobíme všetko preto, aby sme zabránili rozvratu spoločnosti a vrátili do jej života dôstojnosť” – Vladimír Mečiar

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

V akom nesmierne hlbokom morálnom bahne sa nachádza Slovensko a ako dianie od Nežnej revolúcie vnímajú konkrétni ľudia vidieť aj na poslednom vyhlásení Vladimíra Mečiara, ktorý sa v pokročilom dôchodcovskom veku snaží o návrat do aktívnej politiky.

Aj takéto dôsledky má sústavné robenie  “hrubých čiar” a nedostatočné vysporiadanie sa ako s totalitným režimom a jeho strojcami v ´89-tom roku,  tak so spôsobmi zavedenými práve V. Mečiarom, ale aj iba nedávne totálne zlyhanie občianskej spoločnosti, ktorá nemala síl poslať do histórie súčasných politikov, ktorí svojou aroganciou a neúctou  krajinu doviedli do úplného morálneho úpadku. Až takého, že Mečiar ohlasuje návrat do politiky. A až takého, že si dovolí občanov  a spoločnosť absurdne presviedčať  o svojom predurčení “vrátiť do jej života dôstojnosť”.

S históriou najskôr Československa a následne Slovenska sa spájajú roky končiace na číslo 8. História hovorí, že k vážnym zmenám došlo v roku 1918, 1948, 1968, 1988, resp. 1989, následne v 1998. Teraz máme 2019 a zmeny, ktoré započali práve v roku 2018. Či sa jedná o náhodu alebo nie, riešiť nebudem. Nastal však najvyšší čas započaté zmeny dokončiť a tak, ako do histórie bolo poslané  HZDS s Vladimírom Mečiarom, rovnakú cestu treba ukázať  SMERU a jeho predstaviteľom. A ich návraty a pokusy o návraty navždy vylúčiť vyvodením zodpovednosti za stav, do ktorého neskutočnou aroganciou a amorálnym správaním sa vo verejných funkciách našu krajinu dostali.

Zdroj Foto: FB a DennikN

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Zdroj FB dennikN 😂

    A k téme: Každý občan má právo vstúpiť do politiky či sa to niekomu páči alebo nie. Ľudia rozhodujú či mu dajú svoj hlas.
    Tak ako keby teraz Dzurinda s Miklošom ohlásili návrat do politiky síce znie pochmúrne ale demokracia plati pre každého.
    Mečiar má spiacich voličov ktorí nechodia dlhú dobu k voľbám a je ich dosť aj v LSNS. Takže kľudne môže dosiahnuť 5 % hranicu a presne na to slúžia voľby aby občania rozhodli koho chcú v parlamente.

  2. ….si normalny????!!!!….asi nie….tento potkan,zlodej,vrah,mal byt uz davno na dlhodobom pobyte v Leopoldove….

  3. Neviem uplne presne, kde mal byť dávno Mečiar ale viem celkom presne, kde by si mal byť ty!

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -