Požiar lítiových batérií v Seredi

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR HaZZ Trnava |MM|  Včera (23. októbra 2019) krátko pred 18.00 hod. bol ohlásený požiar skladu  na Niklovej ulici v Seredi, okres Galanta. Po príjazde hasičov na miesto udalosti bolo zistené, že požiar sa nachádza v prízemnej časti budovy a jedná sa o požiar lítiových batérií. Na lokalizáciu a likvidáciu boli nasadené dva útočné prúdy za súčasného ochladzovania okolia a technológie na poschodí a rozoberania paliet a kontajnerov s batériami. Pri požiari boli použité dýchacie prístroje. Následne bola celá budova  odvetraná a skontrolovaná termokamerou. Pri požiari sa nikto nezranil. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania. Následkom požiaru vznikla majiteľovi skladu priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 20 000,- Eur. Na mieste udalosti zasahovali hasiči zo Serede a Galanty s 3 ks hasičskej techniky.

– – –

O udalosti sme vás včera informovali v tomto článku:

V areáli bývalej Niklovej hute došlo večer k niekoľkým výbuchom – AKTUALIZÁCIA

- Inzercia -
  1. Dufam ze meraly aj ine hodnoty co boly v ovzdusi.celej baterkarny by som dal zakaz vsetko pustaju do ovzdusia mimo filtre.

  2. Mozem suhlasit s Mrkom.
    Firma Machtrade pravide z piatka na sobotu, alebo zo soboty na nedelu (podla fukania vetra) skoro rano za tmy vypusta z komina stiplavy nedychatelny hnus, nazbierany za cely tyzden z vyroby. Samozrejme bez filtra, aby sme boli zdravsi. Sa cudujem ze ich uz roky toleruje hygiena a kompetentni v Seredi.
    Zdrava Sered.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články