Deň úcty k starším

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Včera, v nedeľu 20.októbra, zorganizoval Obecný a Farský úrad v Pate kultúrne podujatie pod názvom „Deň úcty k starším“, ktoré sa konalo v miestnom kostole Narodenia Panny Márie. Po príhovoroch starostu obce Jozefa Berčíka a správcu farnosti Ladislava Kunu sa v krátkom kultúrnom programe predstavili žiaci základnej umeleckej školy v Pate. Súčasťou podujatia bola aj výstavka prác žiakov z výtvarného odboru. Hlavný program patril vokálnemu speváckemu súboru Gaudete zo Serede, orientujúcemu sa najmä na sakrálnu hudbu. Ich repertoár tvoria zborové skladby starších i novších autorov, afro-americké spirituály, či upravené ľudové i moderné piesne.

Keďže sa blíži sviatok Všetkých svätých, pri príchode na podujatie dostal každý návštevník od žiakov ZŠ milý darček v podobe malého svietnika, vyrobený samotnými žiakmi. Pri odchode bolo prítomným podané malé občerstvenie a každý si odniesol darček – zapalovač na sviečky.

 

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články