BK Lokomotíva, CVČ pri ZŠ J. Fándlyho a CVČ pri J.A.Komenského organizovali prvé kolo MIKROLIGY prípraviek

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

V nedeľu 20.10.2019 sa v našej hale SOKOLOVŇA uskutočnilo prvé kolo MIKROLIGY prípraviek BK Lokomotíva Sereď.

Tentokrát sa v Seredi stretli dve domáce družstvá, a to prípravkári z CVČ pri ZŠ J. Fándlyho a prípravkári z CVČ pri J.A.Komenského a tiež dievčatá zo Senca.

V nedeľu ráno o 8,30 hod. sa otvorili dvere na Sokolovni, ktorá privítala množstvo malých športovcov, budúcich basketbalistov a basketbalistiek. Pre niektorých to bol vôbec prvý ozajstný zápas v živote, a tak si to prišli patrične užiť. Tréneri Miloš a Paťo rozdali dresy a mohlo sa ísť na vec.

Mohli sme vidieť množstvo súbojov o loptu, samozrejme aj veľa technických nedostatkov, ktoré tréneri zámerne prehliadali, no zároveň sme videli ako sa deti bavia každým dotykom lopty a tešia z každej úspešnej akcie. Nechýbalo ani vzájomné povzbudzovanie, a tak deti zistili aj čo to znamená byť súčasťou teamu.Po vzájomnom zápase prišlo na rad bohaté občerstvenie pripravené rodičmi. To sa už v hale pripravovali dievčatá zo Senca na svoj prvý zápas proti družstvu CVČ Komenského. Aj keď senčanky budili rešpekt, keďže boli o dve hlavy vyššie ako naše deti, tak na ihrisku sme im dokázali svojim pohybom a rýchlosťou konkurovať. Po zápase si deti užili spoločné súťaže a nasledoval posledný zápas medzi Sencom a CVČ Fándlyho.Sme radi že aj tento rok sme sa zapojili do Mikroligy, a že v úzkej spolupráci so základnými školami a ich centrami voľného času tak máme možnosť vychovávať ďalších Seredských baskeťákov a baskeťáčky.

Ďakujem rodičom za podporu, pomoc a občerstvenie a na budúci mesiac už budú obidve družstvá za svojimi súpermi v Mikrolige cestovať.

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

Predchádzajúci článokPrasknuté vodovodné potrubie
Ďalší článokČaká nás krásne babie leto
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články