Starší pán rád chodil na Záhorie na huby. Už dva týždne ho nikto nevidel.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KRPZ Trnava |MM| Polícia pátra po 88 ročnom Vlastimírovi Barotovi z Trnavy. Naposledy ho videl správca vlastníkov bytov pred dvomi týždňami. Muž žije sám a rád chodieva do prírody a zbiera huby, najmä na Záhorí. Nemá ani mobilný telefón, prostredníctvom ktorého by sme nezvestného mohli skontaktovať, prípadne lokalizovať.

Vlastimír Barot je vysoký asi 165 cm, má krátke prešedivené vlasy a sivé oči.

Oblečený mohol byť v sivých tesilových nohaviciach, nosieva tmavšiu bundu a na hlave baretku. Pri chôdzi si pomáha paličkou.

Ak ste staršieho pána niekde videli, napíšte nám do súkromnej správy na našej facebookovej stránke  alebo nám zavolajte na linku 158.

- Inzercia -
  1. Vlasto je veľký hubár. Pravdepodobne išiel na hríby na Záhorie. Ako dôchodca má preukážku na vlak, takže polícia by si ma na ŽSR zistiť, či šiel vlakom, a kam. Zaujímavé je, že nikomu nechýba. To, že chýba zistila kuchárka v Katolíckej charite, kam si chodieval po obed. Ona to aj oznámila na polícii. Ale keby sa zistilo, že je mŕtvy, tak by sa hneď našli nejakí príbuzní, pretože Vlasto má dvojizbový byt (ak sa nemýlim).

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články