Seniori u starostu

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Včera 15. októbra sa v obradnej sieni Obecného úradu v Pate konala milá slávnosť. Starosta obce Jozef Berčík pozval na stretnutie 34 občanov obce, dožívajúcich sa v tomto roku 65-ročného životného jubilea. Tieto stretnutia sa stali v obci už tradíciou, keď sa starosta stretne s občanmi, ktorí ukončili svoj produktívny vek a začínajú si zvykať na život dôchodcovský. Starosta obce, spolu so správcom miestnej farnosti Ladislavom Kunom, mladým dôchodcom poďakoval za odvedenú prácu pre spoločnosť a do ďalších rokov života im spoločne zaželali veľa zdravia, šťastia a životných úspechov. Všetci prítomní jubilanti sa zapísali do pamätnej knihy obce a zo stretnutia si odniesli kvetinu a upomienkový darček. K príjemnej atmosfére stretnutia prispeli krátkym kultúrnym programom žiaci základnej školy a súrodenci Berčíkoví.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Vážený pán starosta,veľmi nás potešila správa o stretnutí 65-ročných občanov Paty.Radosť vystriedalo sklamanie,že sa to týka iba tých,ktorí trvale žijú v obci.O čo srdečnejšie by bolo stretnutie aj s tými,čo sa v roku 1954 v Pate narodili,chodili do školy, vyrastali tu.Nebolo by potrebné obdarovanie,pohostenie,ani ten pohár vína! Je to také všedné keď sa stretne Patan s Patanom v Pate. Iskru výnimočnosti by táto akcia dostala, keby to bolo aj o nás, rodákoch!

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články