ISSN 1337-8481

Zbytočná prehra žien

- Inzercia -

HK Slávia Sereď |MM| V ďalšom zápase utrpeli domác e dievčatá po bojovnom výkone zbytočnú prehru. Do zápasu vstúpili nekoncentrované a v 10. min. prehrávali 0:5. V ďalších minútach zabojovali a otočili skóre vo svoj prospech 6:5.  Do šatne odchádzali domáce za stavu 15:14. V druhom polčase sa družstvá striedali vo vedení. V závere si domáce vypracovali sľubný náskok 27:25, o ktorý však zbytočnými chybami prišli. Prehra bola krutá a nezaslúžená.

HK Slávia Sereď – ŠKP Topoľčany 27:28 /15:14/

Zostava: J. Mozoľová, L. Trojáková, V. Lenčéšová – L. Lenčéšová 3, M. Trojáková 3, Lencsésová V. 3, Csádiová V. 7, Gregušková D. 4, Hercegová L. 3, Mészárosová V. , Pavlíková D. 2, Štrbová V. 2

Trénerka: K. Dubajová

Najbližší  zápas: nedeľa 27. 10. o 18.00 HK Slávia Sereď – MHK Šurany