Ovocné zastávky na cyklotrase v Dolnej Strede

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

V máji tohoto roku sme zapojili projekt Ovocné zastávky na cyklotrase do súťaže o získanie prostriedkov z Participatívneho rozpočtu Trnavského samosprávneho kraja. Aj vďaka Vášmu hlasovaniu sme prostriedky aj získali. Preto sa mohli rozbehnúť práce na príprave týchto zastávok. Nie všetko prebehlo hladko, ale môžeme konštatovať, že dobrá vec sa nakoniec podarila. Prístrešky sú umiestnené, stromy sú vysadené. Tabule sú v príprave, čakajú na osadenie.

Vzhľadom na aktuálny stav realizácie, by sme Vás chceli pozvať na slávnostné otvorenie „Ovocných zastávok na cyklotrase“. Uskutoční sa dňa 19. 10. 2019 od 14:00, na zastávke „Pod slivkou“. Zastávka sa nachádza na cyklotrase v smere z DolnejStredy (od kompostoviska) na Váhovce. Asi v polovici cyklotrasy k váhovskému mostu. Vítaní sú všetci. Korčuliari, cyklisti, chodci, záhradkári, občania, priatelia prírody, rybári… Proste všetci. Lebo všetci budú môcť v budúcnosti využiť výhody zastávok.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Predchádzajúci článokAj tento rok pátrame!
Ďalší článokBrexit – čo z neho vyplýva?

Ďalšie články