ISSN 1337-8481

Policajné opatrenia k futbalu medzi reprezentačnými mužstvami Slovenska a Walesu

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KRPZ Trnava |MM|   Trnavskí policajti sa už opäť chystajú na opatrenia pri zabezpečení medzinárodného futbalového zápasu kvalifikácie na Majstrovstvá Európy 2020 medzi reprezentačnými mužstvami Slovenska a Walesu, ktorý bude odohraný dnes, 10. 10.  v Trnave.  Zápas nie je označený ako rizikový ale opatrenia idú v tzv. osobitnom režime. V uliciach Trnavy budú policajti už niekoľko hodín pre samotným zápasom a monitorovať situáciu sme pripravení aj po jeho skončení.

Z dôvodu zabezpečenia verejného poriadku opäť príde k obmedzeniu dopravy na Ulici Kollárovej v Trnave. Vodičov upozorňujeme, že prejazd ulicou bude predbežne obmedzení pre vodičov v čase od 14.00 h do 16.00 h a neskôr od 18.00 do 24.00 h. Ulica bude uzatvorená od križovatky ulíc Kollárova – Rázusova, pri križovatku ulice Kollárova – vjazd do podzemných garáži City Areny. Ide orientačné časy, ktoré budeme meniť podľa aktuálnej situácie v uliciach.

Obyvateľov a návštevníkov mesta by sme radi požiadali o spoluprácu. Ak sa chystáte na zápas, odporúčame zaparkovať auto v širšom centre mesta, parkovacie miesta budú návštevníkom podujatia k dispozícii aj pred podnikom ŽOS Trnava na Koniarekovej ulici. Z dôvodu zvýšeného pohybu vozidiel v okolí štadióna žiadame vodičov o zvýšenú ohľaduplnosť, tolerantnosť a trpezlivosť.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články