Kultúrno-spoločenským posedením si SEREĎ uctila seniorov

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Pri príležitosti mesiaca úcty k starším aj tento rok mesto Sereď zorganizovalo pre seniorov kultúrno-spoločenské podujatie pod názvom Ďakujeme Vám. Estrádnu sálu Domu kultúry navštívilo približne 350 hostí, kde všetkých čakal kultúrny program a malé občerstvenie. Úvodný príhovor seniorom venoval primátor mesta Martin Tomčányi a zástupca primátora Ľubomír Veselický, ktorí prítomným adresovali niekoľko milých slov.

Seniorov prišli potešiť svojim vystúpením žiaci zo Základnej umeleckej školy. Spevom i tancom potešili nejedného hosťa. Na pódiu ich vystriedal spevokol POHODA, ktorý má už pevné miesto medzi účinkujúcimi na mnohých spoločenských podujatiach. Krásnymi skladbami prispel k slávnostnému popoludniu aj spevák Maroš Bango. Niekoľkými piesňami od Karla Gotta vzdal úctu nedávno zosnulému spevákovi, ktorého tento nevidomý spevák dokáže dokonale napodobniť. Aj ďalšie piesne v jeho podaní ulahodili seniorom, nakoľko si mnohí z nich so spevákom spoločne aj zaspievali.

Každý senior bol už tradične obdarovaný kvietkom, ktorý si prítomní prebrali z rúk primátora Martina Tomčányiho, jeho zástupcu Ľubomíra Veselického ako aj poslankýň Edity Červeňovej a Márii Fačkovcovej. Príjemné popoludnie si všetci pochvaľovali a už teraz sa mnohí tešia na ďalšie spoločné podujatia.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články