ISSN 1337-8481

Galantskí kriminalisti po tretí raz odhalili drogy v Šoporni

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KRPZ Trnava |MM| Galantskí kriminalisti odhalili ďalšie drogy v Šoporni. Spolu s pohotovostným policajným útvarom vykonali minulý týždeň domovú prehliadku v rodinnom dome a zadržali podozrivého muža.

V záhrade za domom zaistili policajti zelené rastliny vysoké až do 185 cm a v priestoroch domu už usušený materiál. Expertíza preukázala, že zo zaisteného množstva by sa dalo vyrobiť minimálne 834 jednorazových dávok drogy, pričom ich hodnota na čiernom trhu by presahovala viac ako 4100 Eur.

Pri domovej prehliadke polícia zadržala 37 ročného muža, ktorý bol už v minulosti trestaný za drogy. Vyšetrovateľ po zhromaždení dôkazov zadržaného obvinil z obzvlášť závažného drogového zločinu a spracoval podnet na väzobné stíhanie.

Na základe príkazu sudcu trnavskí PMJ-čkari obvineného včera (6.10.) eskortovali do výkonu väzby. V prípade uznania viny mu hrozí odňatie slobody na 10 až 15 rokov.

  1. len v tej Seredi tych ciganov nie a nie chytit. Na Cukrovarskej, Trnavskej, Podjavorinskej sa predava ako na beziacom pase a policia to dako ignoruje. Len nechapem preco, cim to je. Policia je na nich daka bezzuba. Ci je taka neschopna, neochotna alebo je za tym daco ine, nerozumiem tomu.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -
- Inzercia -