Škola sa zapojila do súťaže. Pomôcť získať výhru môžete aj Vy.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Svet technológií sa neustála posúva dopredu a ak chceme byť na tento svet pripravení, bez vyskúšania si technologických noviniek to nie je možné. Týka sa to aj vzdelávania. Moderných a kvalitne vybavených učební nikdy nie je dosť, a preto sa spoločnosť MB TECH BB s.r.o. pod hlavičkou Školská technika rozhodla pomôcť k lepšiemu vzdelaniu a darovať interaktívnu učebňu až 9 školám na Slovensku.

9 škôl s najvyšším počtom hlasov (3 v každej veľkostnej kategórií) získajú buď 5.000€, 2.000€, alebo 1.000€ na nákup najmodernejšej výpočtovej techniky po . Pre všetkých hlasujúcich je pripravených vyše 100 vecných cien. Súťaž prebieha od 1.10. – 30.11. 2019.

Do súťaže sa zapojila aj Špeciálna základná škola v Seredi, ktorá by v prípade výhry chcela získať financie na nákup notebookov, PC, interaktívnych tabúľ, tlačiarní či projektorov. Hlasuje sa prostredníctvom sms, kde každý deň môžete poslať jednu správu. Cena jednej sms je 0,10 €. Text správy, ktorým za školu zahlasujete je NNL GXQ na číslo 6662.

Každý, kto sa zapojí do hlasovania je automaticky zaradený do súťaže o vecné ceny

Bližšie informácie o súťaži nájdete na www.NANOVYLEVEL.sk

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články