ISSN 1337-8481

Ďalší zadržaný drogový díler v Šoporni

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KRPZ Trnava |MM|  Policajti obvodného oddelenia vykonávali hliadkovú službu v obci Šoporňa. Chceli zastaviť motorkára, ktorý jazdil po obci vysokou rýchlosťou a bez evidenčného čísla.

Motorkár nerešpektoval výzvy policajtov a snažil sa utiecť. To sa mu však nepodarilo, pretože riskantnú jazdu, aj po chodníku, nezvládol a havaroval.

Pri sebe mal tašku a tú pred policajtmi prehodil cez plot rodinného domu, do ktorého narazil. V nájdenej taške mal 3 igelitové vrecúška s kryštalickou látkou a plastové striekačky.
Expertíza potvrdila, že išlo o pervitín, pričom jeho množstvo by bolo minimálne na 697 dávok.

Vyšetrovateľka 29 ročného, v minulosti už viackrát trestaného muža zo Šoporne zadržala. Obvinila ho z drogovej trestnej činnosti a marenia výkonu úradného rozhodnutia a zároveň spracovala podnet na väzbu. V prípade uznania viny mu hrozí odňatie slobody na 3 až 10 rokov.

V priebehu dvoch týždňov je to už druhý väčší prípad odhalenej drogovej trestnej činnosti a zadržaného dílera v obci Šoporňa.

  1. Ale sa deju veci v soporni. Poprosil by som este pochytat tych fetosov co lietaju vnoci po dedine. Aj ked su to VOLAVKY .fetuju kradnu a robia zlobu

  2. cukrovarska 181 seredi tam je brloch monentalne naco se ceka jestli seseredanovom nevada pujaki ani prodsedovi sak pujaki maji sve je kone kterih zavru co direluju a oni utecu do ceh na anglickich avtah prosim pjeknemi sme slušni romy robte ztima uz nadobro konec zburajte a podstavte tam cinzaki pro dobrih lidi .spodpisujem sa erza sajbabahorvatova 68let tohoto roku

  3. Pani Horvátová SajBa,ja s vami osobne súcitím,súhlasím a verím že sa spolu s nami domožeme spravodlivosti,dakujem že ste sa tak smelo ozvali a nenechali ste nás možno trošku bojácnych sereďanov v štichu,ako sa vraví.Súcitíme a cítime to podobne s vami.Pozdravujeme Vás a veríme,že sa čoskoro vec týkajúca sa nás všetkých dá do poriadku s úspešným koncom.

  4. Vy co sa tam hráte na svätých a sudite niekoho podľa toho čo niekto napíše tak sa pozri do svojho taniera lebo ani jeden z vás není bez viní aj keď si poviete ze u vás nikto z drogami tak potom bud mate pedofilov ozranou prostitútky uchylakov vrahov lupeznikov co prepadáva ju staré babky nikto z vás nema dokonalú rodinu tak nesudte keď nemáte na to právo!!!

  5. fašisti tu už boli zabili naše bapki detkov a bratov sestri tak načo to ynásilnovat.volme čo schceme matoviča,kiska a hlavne neboráka čo mu odešli ludé toho fantomasa.

  6. Kazdy jeden co komentuje pod anonymon tak sa skriva preto ze sa niecoho boji a ten co sa niecoho boji nema ciste svedomie a mysli si ze tymto sa obrati ale pravda je taka ze kazdy vie o kazdom co robi.. A hrdina drogy nepredava lebo chodi do roboty a ma cirne ruky jaj cigan.. A taktiez nikoho neudal.. taranice takych jak je Jaroslav Tomanek a jemu podobny… Co oni su najvaci fetaci co fetujua robia sa ako keby nic a popri tom pachaju to najvace zlo . Ja sa nemam coho bat ja chodim do roboty platim si exekutora posielam bratovy a davam mamke a na najom a nemam nic. Dovi a dopo…

  7. Laskavo nech sa každi pozre sam na seba čo robi a ne na druhich sudite lidi podla toho čo robia ale nemate na to pravo neusite predavat drogi ale uchilaci. A idioti možte byt nikto nema v živote dokonali život rodinach ten čo sa smeje sa vždy smeje naposledi a ten hore všetko vidi a nezabuda bože mlini melu pomali ale isto takže si davajte pozor komu a do sa smeje lebo nikdy neviete kedy toho človeka potrebujete a hrdina je jeden potkan kery predava travu na neho nepridu potkan sa vždy strči do diri

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -
- Inzercia -