V Seredi jazdil na štvorkolke bez vodičáku

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KRPZ Trnava |MM| Policajti trnavskej pohotovostnej motorizovanej jednotky hliadkovali v nedeľu (29.9.) v meste Sereď. Popoludní kontrolovali na moste medzi Šintavou a Sereďou vodiča žltej štvorkolky.

Muž síce policajtom predložil občiansky preukaz, avšak vodičský pri sebe nemal. Následnou lustráciou v evidenciách policajti zistili, že vodičský preukaz má zadržaný a v júli tohto roka mu bol uložený zákaz viesť motorové vozidlá do konca júla 2021.

Hliadka PMJ predviedla vodiča na policajný útvar, kde ho poverený príslušník okresného dopravného inšpektorátu obvinil z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia. Za tento skutok mu môže hroziť odňatie slobody na dva roky.

- Inzercia -
  1. Je to takto stále.. Chodia si bez vodičských a nic sa im nestane.. Ešte im určite utiekol pod most a tam ho lapli. Taky človek si nezaslúži vodičský vôbec. Pre niektorých ľudí ako vidím neplatí zákon a vždy sa im to ľahko prepečie.

  2. Keby radšej chytili tých magorov čo jazdia na mercedesoch ako bezprízorný, ale asi radšej počkáme kým niekoho zabijú alebo zrania.

  3. na zadržaný vodičák sa nám osvedčilo vypustenie 2 pneumatík vozidla LP a PZ. Ventilky pred priestupcom hodíme do najbližšieho krovia. Je to názorné výchovné nemusíme viac s priestupcom rozprávať o jeho porušovaní PCP. Zaželáme mu tu príjemný pobyt.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články