Dolná Streda, Sereď pozor ! Trávič psov !

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Na Facebookovej stránke OZ Tulák včera pribudol príspevok s dôležitou informáciou pre majiteľov psov:

DOLNÁ STREDA / SEREĎ POZOR. TRAVIČ PSOV!!
ZA POSLEDNÉ OBDOBIE MÁME INFORMÁCIU O NIEKOĽKÝCH OTRÁVENÝCH PSOCH V DOLNEJ STREDE. DNES SME DOSTALI HLÁSENIE O OTRÁVENEJ FENKE NO V SEREDI. TRAVIČ SA ZAMIERAVA PRAVDEPODOBNE NA VELKÉ PLEMENÁ. DÁVAJTE POZOR NA VAŠICH PSOV. DÁVAJTE POZOR ČO MÁTE POHÁDZANÉ NA POZEMKU. ZABRÁŇTE VÁŠMU PSOVI ZJESŤ ČO NÁJDE NA DVORE A NIEJE OD VÁS.

- Inzercia -
  1. Tiež by tomu dotyčnému dobrákovi mal niekto niečo primiešať do jedla. A nechať ho trápiť sa v bolestiach. Vie sa už, čo dáva ten duševný mrzak do navnad? Aby veterinár vedel,ako toto psíka liečiť?

  2. Kto ho chyti prvy nech ho primerane pouci, mali sme travica uz pred par rokmi na pazitnej ulici v seredi, dostal ponaucenie a myslim, ze pochopil, ze to za to nestalo.

    Takze ked toto dotycny hlupak teraz cita, tak sa smeje, aj ten predtym sa smial..

    Normalnym ludom prajem pekny den.

  3. pre kamery neviem ci by kamery co zachytavaju cestu v niecom pomohli. Tam by bolo asi vidno len ze dakto ide po uliciach. Ale skor by pomohli kamerove zaznamy z domov. Neviem kde boli psy otraveny, ale mozno by stalo zato prebehnut si okolie a pozriet kto ma kameru na dome a zistit ci by nebol ochotny pozriet zaznam, Mozno prave okolo neho isiel kreten co otravil psov. Na druhu stranu zase nechcem aby ludia zacali lincovat kazdeho, kto by bol nahodou na zazname. Treba na to ist s rozumom a mozno by sa podarilo najst hyenu co otavila psov..

  4. Tak , čo na to dodať obec Dolná streda sa o psov stará len raz za rok. Príde veterinár zaočkuje psov a na rok je pokoj . V marci vyberie dane za psov a zase pokoj. Sáčiky na exkrementy tam boli zadám pred dvomi rokmi. To , že obec túto situáciu nerieši , ani nijak neoznámi verejným rozhlasom , ani na obecnej stránke , nie je žiadna novina . Je po voľbách skoro rok tak na čo …Preto radím ak nastane u Vás taká situácia volajte veterinára a políciu , aby ste mali všetko na papieri . A chráňte svojich psov (váš majetok) kamerami.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články