Polícia pátra po Poliakovi, ktorý odišiel zranený z trnavskej nemocnice

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KRPZ Trnava |MM|  Polícia sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc pri pátraní po nezvestnej osobe, cudzincovi menom Edward Krecichwost.

53 ročný Poliak, ktorý sa naposledy zdržiaval na viacerých adresách v obci Leopoldov okr. Hlohovec, je nezvestný od nedele, 22. 9. 2019. Krátko pred obedom opustil priestory Fakultnej nemocnice s poliklinikou v Trnave, kde bol prijatý s krvácaním do mozgu, a zdržuje sa na neznámom mieste.

Edward Krecichwost je 175 vysoký, plnoštíhlej postavy, má hnedé oči a šedivé krátke vlasy. Pri chôdzi má telo jemne naklonené dopredu, nemá predné zuby a hovorí nevýrazne po poľský a slovensky. Naposledy ho videli v červenej polokošeli s krátkym rukávom s béžovými krátkymi nohavicami, na nohách mal obuté tmavé ponožky a tzv. crocsy topánky. Nezvestný sa môže pohybovať po celom území Slovenska i v zahraničí.

Ak ste muža spoznali a poznáte miesto jeho pobytu, akékoľvek informácie nám oznámte na najbližšej policajnej stanici, cez bezplatné čísl o158 alebo nám môžete napísať aj súkromnú správu na facebook polícia sr – trnavský kraj.

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články