Galantskí kriminalisti objasnili lúpež

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KRPZ Trnava |MM|  Galantskí kriminalisti objasnili lúpež. 61 ročný muž si bol v pondelok (16.9.) o 14.00 h na pošte v Galante vyzdvihnúť peniaze, pričom si ho vytypoval neznámy páchateľ.

Najprv chcel od muža peniaze vylákať, to sa mu však nepodarilo, tak si ho počkal obďaleč, na menej frekventovanom mieste medzi činžiakmi. Tam k nemu pristúpil zozadu, jednou rukou ho chytil za hrudník, aby sa nemohol brániť a druhou mu z vrecka nohavíc vybral 390 Eur. S ulúpenými peniazmi nasadol do auta a odišiel. Poškodený si, našťastie, všimol evidenčné číslo auta. Na základe tejto informácie polícia muža identifikovala a už na druhý deň predviedla pred vyšetrovateľa. Ten následne obvinil 34 ročného muža zo Šale zo zločinu lúpeže a umiestnil ho do cely policajného zaistenia. Vzhľadom na jeho trestnú minulosť, zároveň spracoval podnet pre prokurátora na väzbu.

Vo štvrtok (19.9.) obvineného eskortovali galantskí kriminalisti do výkonu väzby. Za zločin lúpeže mu môže byť uložený trest odňatia slobody na 3 až 8 rokov.

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články