Muž podozrivý z krádeže bicykla v Galante mal vystúpiť z vlaku v Seredi

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KRPZ Trnava |MM|  Polícia v Galante žiada občanov o pomoc pri stotožnení muža, ktorý je podozrivý z krádeže bicykla. Ku krádeži došlo v pondelok, 22. 7. krátko po obede. Bicykel zn. Aska, bielej farby s dvomi košíkmi, bol odcudzený pred nákupným strediskom na Ulici Vajanskej v meste Galanta. Kamerové záznamy zachytili muža, ako si bicykel zobral so sebou na vlakovú stanicu a vystúpil v Seredi z vlaku. Policajti doposiaľ preverili viaceré informácie, kamerové záznamy a vytypovali podozrivé osoby, no zatiaľ sa osobu nepodarilo stotožniť.

Podľa informácií , ktoré máme k dispozícii, by malo ísť o muža, 175 – 180 cm vysokého, štíhlej postavy, odhadovaný vek je 50 – 55 rokov. V čase skutku mal na sebe čierne topánky s bielou podrážkou, svetlomodré dlhé rifľové nohavice, modré tričko s krátkymi rukávmi, vestu olivovo zelenej farby a na hlave šiltovku.

Ak ste osobu spoznali, alebo ste prišli do kontaktu s odcudzeným bicyklom, všetky informácie nám môžete oznámiť na policajnej stanici v Galante alebo v Seredi, zavolať na číslo 158 alebo napísať súkromnú správu facebook – trnavský kraj.

 

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články