AKTUÁLNE: Dopravná nehoda v centre Serede. Ulica M.R. Štefánika je neprejazdná! – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď   /   Práve teraz polícia dokumentuje dopravnú nehodu ktorá sa stala na ulici M.R.Štefánika. Ku kolízii osobných áut došlo pri výjazde z parkoviska od OD JEDNOTA na ul. M.R. Štefánika.

Na mieste dopravnej nehody zasahujú záchranárske zložky a cesta od svetelnej križovatky od Hutníka po MsÚ je uzatvorená. Použite obchádzku.

AKTUALIZOVANÉ  16.09.2019 – tlačové správy

KRPZ Trnava | Dopravná polícia bola k nehode privolaná troch vozidiel, Kia, Ford a VW. K nehode medzi vozidlami došlo v dôsledku nepozornosti, vodič sa dostatočne nevenoval riadeniu. Pri nehode sa nikto nezranil, polícia alkohol pri nehode nezistila. Vzhľadom na výšku spôsobenej škody a okolnosti, za ktorých došlo k nehode, bola táto na mieste uzavretá medzi účastníkmi ako škodová udalosť.

– – –

KR HaZZ Trnava | Dňa 14. septembra 2019 krátko po 09.00 hod. bola ohlásená dopravná nehoda troch osobných motorových vozidiel v Seredi na ul. M. R. Štefánika. Po príjazde hasičov na miesto udalosti sa na mieste nachádzala Polícia a záchranná zdravotná služba. V dôsledku dopravnej nehody došlo k zraneniu jednej osoby, ktorá bola v starostlivosti záchrannej zdravotnej služby. Hasiči vytýčili miesto nehody, na vozidlách vykonali protipožiarne opatrenia a zamedzili úniku prevádzkových kvapalín. Na mieste udalosti zasahovali hasiči zo Serede s 1 ks hasičskej techniky.

- Inzercia -
  1. Asi tak nejak. Vikendovi soferi by sa mali ist rozjazdit na polnu cestu. Toto je dost prehladna krizovatka….

  2. ak nie je vikendovy sofer tak je to tlk co nevie co znamena znacka STOP pri vyjazke z parkoviska od jednoty. Alebo sa chudacisko tak ponahlal z obchodu ze serie na znacky a vyruti sa na hlavnu cestu, len aby nemusel postat par sekund?

  3. Na stopke zastavila a z ľavej strany vodič ju púšťal lebo chcel odbočiť na parkovisko, takže jej zablikal, že môže ísť a tak išla, lenže za tým autom čo ju pušťalo bolo druhé auto čo predbiehalo a tak sa zrazili ☝🏼

  4. Nech mi bliká kto chce. Pokiaľ nevidím na cestu tak sa na ňu neopustím. To je podstata stopky. Zastaviť na mieste ķde máte dobrý výhľad na cestu. Pokiaľ nemám..nevojdem.

  5. No pokiaľ predbiehal auto ktoré chcelo odbocit na parkovisko a preto pustilo to co chcelo odtial odísť tak vinník je jasný. cez plnú ciaru sa nepredbieha

  6. Bohuzel na vine je řidič který vyjížděl z parkoviště . Řidič byl na hlavní a ten z vedlejší to měl předvídat.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články