ISSN 1337-8481

Váhovce: Brat napadol brata so sekerou

- Inzercia -
- Inzercia -

KRPZ Trnava |MM| Policajti zo Serede obvinili z úmyselného ublíženia na zdraví 17 ročného mladistvého z obce Váhovce. V stredu, 11. 9. napadol so sekerou v ruke svojho o rok mladšieho brata. Ráno o 07.00 h prišiel k jeho posteli, kde ležal a sekerou sa mu zahnal na hlavu. Ten stihol dať ešte pred tvár ruky a sekera sa mu zaťala do dvoch prstov ľavej ruky.

Útokom mu spôsobil rezno –sečné rany s poškodením šliach. Policajti osobu ihneď zadržali a umiestnili do cely policajného zaistenia. Poverený policajt ho obvinil z úmyselného ublíženia na zdraví na chránenej osobe. Zároveň bol spracovaný návrh na jeho väzobné stíhanie z dôvodu, že  bol v auguste odsúdený za úmyselný trestný čin. Začiatkom roku sa 17 ročný Denis dopustil v obci aj lúpeže.

Osobu mal kvôli peniazom zbiť a potom okradnúť o 20 eur. Súd ho za lúpež koncom augusta odsúdil  a ako mladistvému mu vymeral trest odňatia slobody na 18 mesiacov nepodmienečne s odkladom na 18 mesiacov pod probačným dohľadom, s tým že mal nahradiť škody a verejne alebo osobne sa osobe ospravedlniť.

Právna kvalifikácia prípadu sa môže zmeniť na základe ďalších výpovedí a znaleckých posudkov. Rozhodovať o väzbe bude súd v najbližších hodinách.

  1. Co vypravate picoviny hlavne ze chodil von s kalbasom Martinom lakatosom a kalbas mu dával skusat všelijaké drogy, robili z neho koníka a potom chlapcovi preplo v hlave a toto sa stalo lebo mal slabú psychiku. Tam by sa mal riešiť ten maly čierny cigan co stále vyvadza, kradne, fetuje a predáva drogy.. Lebo pomaly vykradne celé vahovce.

  2. To uz neni normálne , každy onich vie ajtak sa to nerieši , biznis ide dalej ,,, a su aj iny ,,,,vagabundi , a slusny ludia pracuju za minimalny plat , a oni ,,,,,, obchoduju s drogami ….

  3. Napadnutie brata je ohavna vec ktorá má byť potrestaná a nie sa tu teraz brániť tým že niekto na niekom skúšal drogy! Ľudia spamätajte sa. Každý nech nesie zodpovednosť za svoje previnenia. Poškodenému chlapcovi prajem veľa síl do života.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

Najčítanejšie

PRÁVE TERAZ: Vážna nehoda za Šintavou. Cesta medzi Šintavou a Šoporňou uzavretá ! – AKTUALIZOVANÉ

Polícia upozorňuje vodičov, že z dôvodu vážnej nehody je tento úsek cesty uzavretý. Policajti vykonávajú odklon cez obec Dvorníky...

V campingu Seredčania bojovali o najchutnejší guláš

V sobotu 12. októbra sa v seredskom kempingu konal 6. ročník súťaže vo varení gulášu. Zmerať sily v boji...

Detektoristovi sme v Seredi zaistili takmer 500 cenných predmetov

KRPZ Trnava |MM|  Policajti odhalili muža, ktorý mal v zbierke vyše 1200 kovových predmetov, z toho takmer  500 bolo...

Ďalší zadržaný drogový díler v Šoporni

KRPZ Trnava |MM|  Policajti obvodného oddelenia vykonávali hliadkovú službu v obci Šoporňa. Chceli zastaviť motorkára, ktorý jazdil po obci...

Hranice mesta SEREĎ sa posunuli

Od 10. októbra 2019 došlo k zmene dopravného značenia začiatku a konca mesta SEREĎ. Kým pred spomínaným dátumom bola hranica intravilánu mesta...
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články