Stratený psík zrejme čaká na svojho majiteľa

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Dnes sme dostali e-mail od našej čitateľky Lucie, spolu s fotografiami tohto psíka.
Psík, zrejme stratený, sa od začiatku týždňa zdržuje a ani sa nepohne spred činžiaka na Čepenskej ulici č. 3046 v Seredi. Pravdepodobne tu čaká na svojho majiteľa. Nie je útočný.
Ak ste si svojho psíka na fotografii spoznali, nemusíte ho hľadať, nájdete ho na uvedenej adrese.
- Inzercia -
  1. Skor vyhodeny pes caka na svojho majitela. A kde su pani policajti ktori by mali kontrolovat ci su psi riadne zacipovani? Jaaj oni radsej budu zastavovat kamiony pod mostom.

  2. Vyzerá na vyhodeného psíka… kto môžte dajte mu prosím vodu a jesť, pokiaľ si ho niekto neosvojí… nepýtal sa na ulicu…

  3. Včera som mu chcela hodit jesť a bál sa,nechcel..😞 je mi ho lúto..dnes spal pod schodmi..lepsie by mu bolo v útulku..

  4. Akože ho nechcú prísť zobrať, OZ Tulák dostáva pravidelne 2% z daní na chod útulku nielen odo mna, ale i známych, ktorých som oslovila. Načo sú potom tieto organizácie, ktoré majú pomáhať zvieratám, pravidelne prispievam na Slobodu zvierat, kedy už konečne ľudia pochopia, že to zviera sa na svet nepýtalo ?
    Ak toto niekto spravil úmyselne, že nechal psa na ulici, iba mu zaželám, aby skončil tak isto!

  5. Súhlas, ale žiaľ, tak to funguje… Tiež prispievam, ale niektoré organizácie prehodnotím. Dnes tam ale už nie je, tak neviem, či si ho niekto zobral alebo kde je…

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články