Seredčanka nadabovala hlavnú postavu v najsledovanejšom seriáli

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Turecký romantický seriál Sila ženy, ktorý vysiela TV Doma, patrí medzi najsledovanejšie seriál v posledných mesiacoch. Príbeh Bahar, ktorá po údajnej smrti manžela sama v chudobe vychováva svoje deti, zaujal tisícky fanúšikov najmä ženskej časti diváčok.

Málokto ale vie, že jednu z hlavných postáv, Širin ( Baharinu sestru ) nadabovala Seredčanka Natália Kóšová.

Táto talentovaná speváčka je vnučkou slovenského džezového klarinetistu, altsaxofonistu a skladateľa Jaroslava Červenku. Okrem sólového spevu si Natália zahrala už aj v televíznych seriáloch Oteckovia a Ministri. Účinkovala aj v muzikáli Hairspray či Cigánka. Veľmi rada sa venuje aj dabingu. Svoj hlas prepožičala Elene z rozprávky Elena z Avaloru či Qire v Solo Star Wars.

Nadabovať postavu Širin nebolo jednoduché. Herečka stvárňuje v seriáli riadnu potvoru, ktorá po celý čas intriguje proti svojej sestre. Neustále kričí, plače, zákerne sa smeje a často chytá nervové záchvaty. Preto aj Natália musela počas dabovania prežívať podobné emócie. Ako vtipne poznamenala, v štúdiu sa riadne vykričala a v osobnom živote bola potom o to kľudnejšia.

Slovenské diváčky si seriál obľúbili a Širin za herecký výkon veľmi chvália. Na sociálnych sieťach sa objavujú názory, že za takto skvele zahranú negatívnu postavu by si herečka zaslúžila Oscara. No chválou nešetria ani na bravúrne zvládnutý dabing. Jednoducho Natáliin dabing je geniálny.

A aký má Natália názor na hrdinku, ktorú nadabovala? „Moja postava bola skoro stále v nejakom záchvate. Vždy keď som prišla do štúdia, moja prvá otázka bola: Už sa ukľudnila?. Ale bola to skvelá skúsenosť a radosť robiť to čo ma baví. Postava Širin ma aj veľa naučila, hlavne to, že klamať sa neoplatí, pretože sa človek nikdy necíti dobre a klamstvami ubližuje tým, ktorí ho majú radi. Verím, že slovenský dabing sa všetkým páči.“

Televízia Doma má zakúpené dve série seriálu Sila ženy, no v Turecku sa momentálne natáča ďalšia, už tretia séria. Fanúšičky dúfajú, že aj tieto časti sa na slovenských obrazovkách čoskoro objavia a príbeh Bahar a jej sestry Širin bude pokračovať ďalej.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -