„Vyhrážala sa novinárom, opozícii a hlavne vyšetrovateľom Kuciakovej a Kušnírovej vraždy“ – Ján Budaj, poslanec NR SR

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Tá tvár hovorila za všetko. Záznam z jej tlačovky som si pozrel až neskoro večer, lebo počas nej sme stáli pred „jej“ ministerstvom. Pani Nenávisť vtedy syčala a štrkala v priamom prenose. Vyhrážala sa novinárom, opozícii a hlavne vyšetrovateľom Kuciakovej a Kušnírovej vraždy (to vyšetrovanie je vraj svinstvo). Nestiahla sa preto, že by urobila sebareflexiu, ale iba pod tlakom médií , opozície a nakoniec aj vlastných súdruhov, ktorí sa zľakli, že tlak verejnosti trvajúcej na vyšetrení vražby vyplaví na svetlo božie aj ďalšie ramená ich chobotnice . Bol to malý krok pre nastolenie právneho štátu, ale veľký, pokiaľ je prvým z mnohých, čo budú nasledovať.

Zdroj: FB

https://www.aktuality.sk/…/komentar-daga-danisa-jankovska…/…

Fotka Jana Budaja.
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články