„Takto mohli vyzerať Tatry, ak by ochranári nerobili blbosti…“ – Michal Kravčík

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Jeden z mojich fcb priateľov (Ondrej Gutyán) ma pozval na vychádzku do Tatier, aby sme širšie rozdiskutovali princípy obnovy, alebo ponechanie poškodených lesov na samovývoj.

Tak takto vyzerá Vodný les Slovenskej sporiteľne po 14-tich rokoch. Horná snímka je z 2. decembra 2004 a dolná je z dnešného dňa (3.9.2019), kde drevo z vyváľaných stromov sa vyviezlo, z odpadového dreva sa porobili hrádzky-vodoholdingy (júl-august 2005) a vysadilo sa 34 tisíc z ôsmych druhov sadeníc (október 2005).

Ďakujem všetkým, ktorí sa podieľali na tomto malom zázraku obnovy Tatranskou bórou poškodeného lesa. Takto mohli vyzerať Tatry, ak by ochranári nerobili blbosti…

Toto je predstava Demokratická strana, ako máme spolupracovať pri obnove poškodených lesov

Michal Kravčík, Predseda Demokratickej strany

Zdroj: FB

Fotka Michala Kravcika.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. z ôsmych druhov- hádam z ôsmich – nie je to radová číslovka, pán redaktor!

  2. Keby ochranári nerobili „blbosti“, chodili by ste už len do zábavného parku Vysoké Tatry…

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články