Je absurdné, aby v mene štátu rozhodovali ľudia ako Jankovská.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

A je jedno či na ministerstvách, úradoch, tobôž na súdoch. Prečo?

Dnes už bývalá štátna tajomníčka  Jankovská  sama a osobne priamo v priamom prenose pred kamerami  občanom  (kto iný by mal byť dôležitejší)  ukázala svoju pravú tvár. Tvár arogantného človeka vážne odtrhnutého od reality a neschopného akceptovať, že personálne obsadenie akejkoľvek  verejnej funkcie platenej z peňazí občanov  si nevyžaduje len odbornosť, ale aj morálny kredit a etické správanie.  Že uvedené u Jankovskej  absentuje, sme teda videli. Videli a „vstrebali“ to aj  tí, ktorí ju do významnej pozície nominovali, či majú akceptovať jej návrat do sudcovského talára?

Jankovská pred kamerami médií samotné médiá arogantne napadla – len za ich kvalitnú prácu vykonávanú vo verejnom záujme. Áno, vo verejnom záujme. Alebo snáď nie je verejným záujmom  informovanie verejnosti  a tým odhalenie vplyvných ľudí na významných postoch v legislatíve  podľa informácií vyšetrovateľov komunikujúcich s osobami dôvodne podozrivými  zo závažnej trestnej činnosti?

Jankovská zaútočila dokonca aj na samotných vyšetrovateľov. Absurdné? Áno a zároveň neskutočne arogantné.

Tak teda opička vo funkcii štátnej tajomníčky nateraz skončila. Úlohou dňa ale zostáva, aby sa táto opička  (a rovnako ďalšie aj keď možno na iné lukratívne pozície) neupratala (nebola uprataná)  niekde na krajský či okresný súd a vďaka svojmu pochybnému morálnemu kreditu  v pozícii sudcu vynášanými rozsudkami   „V mene Slovenskej republiky“   nespravodlivo nelikvidovala ďalších ľudí, ktorých v budúcnosti  môže nenávidieť rovnako ako  dnes novinárov  či policajtov.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Objektiv 15. septembra 2019, 11:21 at 11:21 – clanok som napisal zaciatkom septembra.

  Vcera Sudna rada VEREJNE POTVRDILA autenticitu komunikacie Kocnera s Vasou OPICKOU.

  SMER – HNOJ a neskutocnu spina do politiky donesena ludmi fungujucimi na baze Vzhraj volby a mozes vsetko.
  Nemoze ani Jankovska.

  – – –

  Vcera NAKA zadrzala dalsieho nominanta SMERu – Jana Barcziho, sefa TIPOSu. Ze pranie spinavych penazi cez stanu firmu.

  Po statnom terorizme aj pranie spinavych penazi? To sme teda republika…

  Do prdele, SMERaci, je medzi vami vobec niekto, kto netuneloval, nebol mielym konom, nepral spinave peniaze, neunasal obcanov ineho statu, nepoberal neopravnene vyplacane odmeny alebo inak neporusoval zakony?

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články