Posledný týždeň letnej prípravy Starší žiaci BK Lokomotíva Sereď absolvovali sústredenie v Spišskej Novej Vsi.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Úvodný deň nás po príchode do penziónu a výbornom obede čakal dlhší, dva a pol hodinový tréning vonku na dráhe, ktorý bol zameraný na rýchlosť, kondíciu a silu. V utorok sme absolvovali ranný tréning v hale a po obede nás čakal 10 kilometrový výbeh do Slovenského raja.

V stredu nás čakal vôbec prvý prípravný zápas proti Starším žiakom zo Spišskej. Zápas bol pomerne vyrovnaný až do záveru tretej štvrtiny, potom Spišská odskočila na rozdiel 10 bodov, a náskok si pohodlné ustrážili až do konca. Mali sme svetle ale aj tmavé chvíle, no občas chlapci pôsobili ako keby boli na ihrisku prvýkrát v živote. (vlastne niektorí aj boli) Chceme hrať rýchlo a agresívne, to sa nám miestami vôbec nedarilo, hlavne v obrane, čo je pochopiteľné, keďže sme sa jej v príprave zatiaľ skoro vôbec nevenovali. Hlavný dôvod prečo sme zápas nedotiahli do víťazného konca, bol ten, že sme s hráčmi zo Spišskej nedokázali behať. Vyzerali omnoho čerstvejšie, čo môže byť spôsobené tým, že chalani mali v predošlom dni v nohách 10 kilometrový beh a nie je úplne jednoduché uprostred náročného sústredenia odohrať zápas.

Nasledujúci deň nás čakala túra do Vysokých Tatier. Tu nás trochu pribrzdilo počasie, keď sme z Popradského plesa už nemohli pokračovať ďalej, ale museli sme sa vrátiť (pre niektorých to bolo určite len dobre ). No myslím, že účel to splnilo a chalanom sa túra veľmi páčila. Posledný deň sme absolvovali tréning s profesionálnym kondičným fitness trénerom, kde sa chalani naučili množstvo nových vecí a osvojili si základné techniky behu a posilňovania.

V konečnom dôsledku hodnotím sústredenie veľmi pozitívne. Zvládli sme všetko čo sme mali naplánované a myslím, že každému z nás to niečo dalo. Na záver by som chcel ešte raz poďakovať všetkým, ktorí mi pomohli. či už www.sarnatrans.sk za sponzoring alebo kamarátom a priateľke za pomoc okolo chalanov.

Tréner: Patrik Sarna

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články