Z času na čas si zafajčil marihuanu, ktorú si sám dopestoval v dome vo Váhovciach

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KRPZ Trnava |MM| Polícia vykonala minulý týždeň v piatok (23.8.) domovú prehliadku v obci Váhovce (okr. Galanta), pre podozrenie z drogovej trestnej činnosti.

Počas prehliadky boli zaistené rastliny konopy a zariadenie na ich vnútorné pestovanie. Polícia zadržala dve osoby, pričom žena bola po vykonaní potrebných úkonov prepustená na slobodu.

Z expertízy na Kriminalisticko expertíznom ústave PZ vyplynulo, že z časti zaistených sušených rastlín, ktoré už boli preskúmané, by bolo možné vyrobiť minimálne 20 dávok drogy. Na ostatnú časť zaisteného materiálu bude vyhotovený znalecký posudok až po vysušení rastlín a ich následnej expertíze.

52 ročného muža obvinil vyšetrovateľ zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Obvinený pestoval konopu v pivničných priestoroch a v skleníku v záhrade. Podľa jeho vyjadrenia ju mal pre vlastnú potrebu a z času na čas si zafajčil.

V prípade uznania viny mu hrozí odňatie slobody na 3 až 10 rokov.

- Inzercia -
  1. Veci spolu suvisia. Problemy tvoria problemy. A cim viac ludi bude skutocne vazne problemy ignorovat, tym budu viac rast. Vyrobu a predaj drog za vazny problem ja osobne povazujem.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články