Prípad Jankovská nie je o stanovisku polície či právoplatnom rozsudku. Je o etike a morálke.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

… a dalo by sa povedať, že aj o elementárnom pude sebazáchovy každého normálneho človeka. A malo by sa to týkať aj “politika” či akejkoľvek verejne činnej osoby. O to viac, keď je platená z verejných finančných zdrojov, teda peňazí nás občanov.

Prípad Jankovská je ale aj o arogancii moci, pohŕdaní občanmi a praktickom potvrdení výrokov už nebohého tiež SMER-áka Pavla Pašku  “vyhraj voľby a môžeš všetko”.

Minimálne po februári 2018 by mala byť situácia ale odlišná od zabehaných desiatych rokov, kedy zmrdi v politike dkutočne mohli všetko. Ľudia vo verejných funkciách by si už mali uvedomovať, že to celé takpovediac prepískli a že ukradnutý štát, právo a spravodlivosť  sa znovu ukradnúť nedajú. A že takto to ďalej nejde.

Proste pre zlodejov v politike, arogantných volených zástupcov, úradníkov a oligarchov dojacich verejné financie cez svoje “opičky”  nastala konečná.

Každý rozumný občan by si mal uvedomiť, že “opičky” sú na všetkých stupňoch riadenia spoločnosti. Od tzv. “vrcholovej” politiky, cez VÚC-čky až po mestá a najmenšie dediny. Práve “opičky” hlasujú tak, ako je od nich vyžadované / očakávané a práve “opičky” ukradnutie práva, spravodlivosti a štátu umožnili.

O tom, kde sa rodia “opičky” nabudúce…

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články