ISSN 1337-8481

Posedenie Zväzu vojakov – klub Sereď pri guláši

- Inzercia -
- Inzercia -

Členovia Zväzu vojakov SR – klub Sereď a ich rodinní príslušníci sa v rámci plánovaných aktivít stretli 24. augusta na posedení pri guláši.

Miestom spoločenského posedenia bolo ihrisko v Strednom Čepeni. Účastníkov privítal a úvodné slovo predniesol predseda klubu Ondrej Urban. Pozvanie na stretnutie prijal aj primátor mesta Martin Tomčányi, ktorý vždy rád medzi bývalých vojakov zavíta.

Členovia klubu v priebehu milého posedenia, trocha nostalgicky, ale veľmi radi spomínali na často úsmevné chvíle profesionálnej vojenskej služby.

Podujatie bolo nielen príjemným spestrením letného popoludnia, ale aj pripomenutím si 75. výročia Slovenského národného povstania. V rámci posedenia predseda klubu odovzdal pamätné listy Jozefovi Kristekovi pri príležitosti životného jubilea ako aj pri príležitosti 10. výročia založenia klubu a Ľubomírovi Mrváňovi takisto pri príležitosti 10. výročia založenia klubu.

Príjemné prostredie, chutný guláš a spoločne strávené chvíle si všetci pochvaľovali. Už teraz sa tešia na ďalšie aktivity, ktoré ich čakajú.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

Najčítanejšie

PRÁVE TERAZ: Vážna nehoda za Šintavou. Cesta medzi Šintavou a Šoporňou uzavretá ! – AKTUALIZOVANÉ

Polícia upozorňuje vodičov, že z dôvodu vážnej nehody je tento úsek cesty uzavretý. Policajti vykonávajú odklon cez obec Dvorníky...

V campingu Seredčania bojovali o najchutnejší guláš

V sobotu 12. októbra sa v seredskom kempingu konal 6. ročník súťaže vo varení gulášu. Zmerať sily v boji...

Detektoristovi sme v Seredi zaistili takmer 500 cenných predmetov

KRPZ Trnava |MM|  Policajti odhalili muža, ktorý mal v zbierke vyše 1200 kovových predmetov, z toho takmer  500 bolo...

Ďalší zadržaný drogový díler v Šoporni

KRPZ Trnava |MM|  Policajti obvodného oddelenia vykonávali hliadkovú službu v obci Šoporňa. Chceli zastaviť motorkára, ktorý jazdil po obci...

Hranice mesta SEREĎ sa posunuli

Od 10. októbra 2019 došlo k zmene dopravného značenia začiatku a konca mesta SEREĎ. Kým pred spomínaným dátumom bola hranica intravilánu mesta...
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články