Sereďčan Andrej možno netuší, že mu mobil a kartu našli Srbi pracujúci na Slovensku

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Každému z nás sa pri každodennom zhone a zaneprázdnení môže stratiť telefón, peňaženka či bankomatová karta. Najhoršia je kombinácia a stav, kedy sa stratené veci nevrátia majiteľovi späť.

Nájsť v súčasnej dobe za každých okolností poctivých a slušných ľudí nie je jednoduché. Môže sa ale stať, že nájdený (ukradnutý) telefón a bankomatovú kartu poctivý nálezca odovzdá na polícii.

K takémuto prípadu došlo minulý týždeň, kedy sa nálezca vracal z práce a našiel mobilný telefón s bankomatovou kartou. Následne spolu s priateľkou navštívili banku, ktorá bankomatovú kartu vydala a pokúsili sa ju spolu s telefónom odovzdať. Banka nálezcovi odporučila nájdené veci odovzdať na polícii. Toto poctivý nálezca Nikola Nenadović spolu s priateľkou Máriou Predić urobili na obvodnom oddelení PZ v Seredi.

Jednalo sa o mobilný telefón zn. Huawei a bankomatovú kartu k čomu sa nepochybne vlastník Andrej L. potešil. Dá sa predpokladať, že  Slovák Andrej ani len netuší, že poctivými nálezcami jeho vecí sú občania Srbskej republiky pracujúci na Slovensku a prechodne bývajúci v Seredi.

Sme radi, že si môžeme dovoliť prinášať objektívne spravodajstvo bez predsudkov a tým aspoň z časti dokážeme formovať verejnú mienku a názory obyvateľov mesta a regiónu.

Poctivý nálezca Nikola s priateľkou Máriou pracujú v spoločnosti IDC a za ich konanie im patrí verejná vďaka.

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články