“Vadí vám tráva ? Kľaknite si a vytrhajte ju.” – píše poslankyňa Cervenová

A pokračuje: “Toto nie je tragédia, toto sa dá odstrániť, tragédia je zlý a nenávistný človek.”

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Je vidieť, že niektorí poslanci MsZ v reagovaní na sociálnych sieťach nezaháľajú ani počas leta. Škoda len, že aktívni sú len tí,  ktorí to dávajú takpovediac “na Danka”. A teraz to myslím vážne. Presne tak,  ako svoje vyjadrenia myslí predseda NR SR a nepochybne aj autorka svojho verejného vyjadrenia v diskusii na FB  pod mojim článkom.

Pani poslankyňa MsZ pod článkom:  https://www.seredonline.sk/clanky/pravda-o-seredi-chodniky-v-centre-mesta-bez-udrzby-mesto-sa-podoba-chudobnym-dedinam-v-moldavsku/   jednoduchou a nespochybniteľnou fotodokumentáciou napísala toto:

Edita Cervenova Stále len, zlé a zlé sa tu píše o Seredi. Že Vám nienje hanba.. vadí Vám neporiadok ? Zdvihnite ho a hoďte do koša, Vadí vám tráva ? Kľaknite si a vytrhajte ju. Áno sú rozkopane ulice, možno sa nedostanu všade polievacie autá, viac schne zeleň, vyrastie tráva na chodniku medzi dlažbou možno preto, že sú tí čo to robia inde. Kde sa berie vo Vás toľko zloby a nenávisti ? Hľadáte len chyby a nedostatky, miesto toho, aby ste priložil ruku k dielu a niečo aj urobil, aby tu po vás zostalo niečo pekné. Rozoštvávate ľudí a rozsievate hnev. Prečo ? Zorganizujte brigádu alebo nejaké posedenie, besedu s výnimočnými seredčanmi o ktorých veľa obyvateľov ani netuší. Je mi smutno z toho, že seredčan bojuje proti Seredi. Som presvedčená, že po tomto rozkopanom, rozostavanom lete bude Sereď krásna, obyvatelia spokojní lebo im nebude praskať potrubie, ušetria, lebo nebude únik vody. A tá trávička medzi dlažobnou kockou ? Je to príroda, je silnejšia, ako my a chce sa jej žiť. Toto nie je tragédia, toto sa dá odstrániť,tragédia je zlý a nenávistný človek.
Zdroj: FB
– – –
Pani poslankyňa MsZ teda namiesto interpelovania primátora a štatutára mesta  Tomčányiho  a to na najbližšom rokovaní MsZ otázkou ako je možné, že mesto si nedostatočne plní povinnosti vyplývajúce mu z legislatívy, radšej verejne útočí na médium a autora článku a tým na slušných občanov, ktorí za svoje peniaze chcú len kvalitné vopred predplatené služby. 
Pani poslankyňa  Červeňová vo svojich verejne prezentovaných tvrdeniach zašla ešte ďalej. Obyvatela mesta a autora článku označila za seredčana, ktorý bojuje proti mestu.
Vzhľadom na to, že na zahraničnej expedícii v Iráne  som nemal a  ani na ceste domov nemám čas dôkladnejšie sa venovať vyjadreniu pani poslankyne, urobím tak po návrate domov.
Jej príspevok je perlou hodnou  mimoriadnej pozornosti a jeho obsah dokazuje, že pani poslankyňa nechápe význam zastupiteľskej demokracie, spôsob jej fungovania, účel výkonu samosprávy, jej povinnosti  a už vôbec zodpovednosť poslancov MsZ a primátora mesta vo funkciách a za finančné prostriedky zverené im de facto nami občanmi.
Sľubujem pani poslankyni, že jej uvedené dostatočne jednoduchou rečou vysvetlím.
Zatiaľ krátke video. Na nič dlhšie som na letisku  Imam Khomeini International Airport v Teheráne pred odletom do Kyjeva nestihol.

- Inzercia -
  1. Nech sa na mňa nikto nehnevá, ale pani poslankyňa má pravdu. ,, Nepýtaj sa čo pre Teba môže urobiť štát, pýtaj sa, čo pre tento štát môžeš urobiť Ty” takto nejako, alebo podobne to povedal jeden americký prezident. Ľudia zleniveli, kedysi boli brigády na sídliskách pravidelné. Aspoň sa susedia spoznali a urobilo sa veľa dobrého. Lenže príchodom ,,demokracie,, toto všetko zmizlo.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články