Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Rescue Online | Sereď Online | SOL archív | Reportér 24

Najhoršia je mlčiaca väčšina
Označenie inzercie
Sereď Online

ISSN 1337-8481   Dnes je 26. 8. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Vrazda novinára a jeho priatelky nesmie zostat zabudnuta
Označenie inzercie
Wifina - internetove pripojenie pre verejnost
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
FOTO
Označenie inzercie
ŠKOLA DEMOKRACIE
Označenie inzercie
EXPEDICIA BALKAN 2014
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
Lekáreň
Údaje o lekárskej službe na dnešný deň nie sú dostupné.

Kino Nova
Múzeum Sereď
Farnosť Sereď
Označenie inzercie
Historické fotografie
Sereď
Označenie inzercie
Linky
Videá

Zverejnenie zámeru prenajať nehnuteľný majetok mesta Sereď - objekty cintorínov na Kasárenskej a Hornočepenskej ul., budovu býv. ZŠ na Garbiarskej ul., objekt SO611 v Priemyselnom parku, pozemok na

Iveta TóthováDátum28. 11. 2016 09:08:45TémaMestský úrad

Mestský úrad | Mesto Sereď zverejňuje v súlade so zákonom 138/1991 Zb. o majetku obci v znení neskorších predpisov zámer prenajať  nehnuteľný majetok :

  1. nebytové priestory  na mestskom cintoríne  v Seredi na Kasárenskej ul. - obslužný objekt  a  Dom smútku  vo výmere 603 m2, nebytové priestory na miestnom cintoríne na Hornočepenskej ul. – Dom smútku vo výmere 23 m2  a hnuteľný majetok, nachádzajúci sa na oboch cintorínoch, na dobu určitú do 31. 12. 2016, uplatnením výnimočného postupu ako prípad hodný osobitného zreteľa, pretože je v záujme mesta prenajať objekty cintorína nájomcovi, ktorý spravuje objekty cintorína na základe zmluvy o prevádzkovaní pohrebísk v meste Sereď,  žiadateľovi Edite Kašíkovej,  Dolná Streda č. 422.
  2. nebytové priestory na Garbiarskej ul. , zapísané na Okresnom úrade v Galante, katastrálny odbor na LV č. 591 ako  parcely  registra „C“ evidované na katastrálnej mape v k. ú. Sereď: parcelu č. 3094/148 – zastavané plochy a nádvoria vo výmere 1437 m2, parcelu č. 3094/94 – zastavané plochy a nádvoria vo výmere 3962 m2, parcelu č. 3094/ 93 – zastavané plochy a nádvoria vo výmere 1.221 m2 a stavbu so súpisným číslo 3964 na tejto parcele postavenú, z dôvodu dosiahnutia optimalizácie nákladov súvisiacich s prevádzkou nehnuteľného majetku mesta, ako i zefektívnenia činností súvisiacich s ich prevádzkou prenájom nehnuteľností,   tvoriacich areál na Garbiarskej ul. v Seredi ,  na  účel výkonu činností v súlade s predmetom činnosti uvedeným v obchodnom registri, na dobu neurčitú,   spoločnosti  Správa majetku Sereď, s.r.o. so sídlom  v Seredi, Námestie republiky 1176/10 ,
  3. časť stavby „Priemyselný park - Logistické centrum  a ľahká priemyselná výroba Sereď - objekt SO 611 Rekonštrukcia vedení VN 22 kV“,  na dobu určitú 20 rokov, uplatnením výnimočného postupu ako prípad hodný osobitného zreteľa, z dôvodu, že ide o plynulé zabezpečenie  energetických potrieb priemyselnej zóny Sereď - Juh a objekt nie je možné využiť iným spôsobom, spoločnosti REBOD SK, a. s., so sídlom v Novej Dedinke, Hlavná 483/90.
  4. časť stavby „Priemyselný park - Logistické centrum  a ľahká priemyselná výroba Sereď - objekt SO 611 Rekonštrukcia vedení VN 22 kV“,  na dobu určitú 20 rokov, uplatnením výnimočného postupu ako prípad hodný osobitného zreteľa, z dôvodu, že ide o plynulé zabezpečenie  dodávky elektrickej energie klientov priemyselnej zóny a objekt nie je možné využiť iným spôsobom, spoločnosti Západoslovenská distribučná, a. s.  Čulenova 6,  816 47 Bratislava.
  5. parcelu č.  545 - zastavaná  plocha a nádvorie  vo výmere 158 m2,  zapísanú Okresným úradom v Galante, katastrálny odbor, na katastrálnej mape  ako parcela registra "C“, v  k. ú. Sereď, na LV č. 591, uplatnením výnimočného postupu ako prípad hodný osobitného zreteľa, z dôvodu, že ide o pozemok,   ktorý sa  nachádza v bezprostrednej blízkosti pozemku  vo vlastníctve žiadateľa, je dlhodobo užívaný ako   súčasť záhrady pri rodinnom dome, je neprístupný z verejnej komunikácie   a z hľadiska územno-plánovacej koncepcie je pre mesto inak nevyužiteľný, žiadateľovi Michalovi Čapkovičovi  bytom v Seredi, Pažitná ul. č. 1030/2.

zdroj: www.sered.sk


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹
Ondrej | 29-11-2016 20:00:42
Uvidíme komu to mesto dá?! Nájomné byty?- kedy sa tam naposledy kúrilo?/ plesnivé steny, popraskaná budova ( obhliadka statika koľko 500 -1000 Eur? ) budova, rozvod elektriny, Ja by bol za nové hokejbalové ihrisko žiadna chladiaca technika ak tam niekto nechcel zimak
Garbiarska | 29-11-2016 12:04:36
Nebolo by dobré z tej školy urobiť malometrážne nájomné byty /garsónky/, aby si to mohli dovoliť i takí ľudia, ktorí nemajú na nájomné byty postavené na Jesenského ul.? Také niečo, ako mal cukrovar pre svojich robotníkov. Myslím, že by sa záujemci našli a tak by nemuseli preplácať za nájomné.
Ondrej | 29-11-2016 07:11:58
Mesto chce zase prenajať pozemok na Gariarskej byv.základnú školu.Budova Je na spadnutie oprava by stala neskutočne peniaze, kto to asi bude chcieť? Mal tam stat zimák ale neako sa to...radšej tam postavia ubytovňu pre srbov, rumunov a spol uplne uzasne.

obcan | 28-11-2016 16:45:57
myslel som cintorin
obcan | 28-11-2016 16:42:04
nerozumiem tomu. nebude riadne vyberove konanie. ci...

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Optik MORVAY AKCIA
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Pridať komentár
iLieky
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Reporteri
Označenie inzercie
Direct real Norea - REALITY
Označenie inzercie
Optik MORVAY
Označenie inzercie
Papiernictvo Kizze
Označenie inzercie
Begam Trnava
Označenie inzercie
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
LED ARENA
Označenie inzercie
Autopožičovňa Sereď
Označenie inzercie
Bezpecne mesto
Označenie inzercie
Na Expediciu - cestovateľský portál
Označenie inzercie
TPX-NET
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Sereď, Slovensko
Jasno
15°
C
72%
Východ 10 km/h
07:02
18:10

Štv

B

23°/12°

Pia

B

22°/9°

Sob

B

22°/9°

Vyhľadávanie
Posledné komentáre
Komentárzaujímavé Pred 22 minútami:
Vláda schválila návrh nového zákona o občianskych preukazoch
Komentárpotecha Pred 23 hodinami:
MFK Zvolen - ŠKF iClinic Sereď 0 : 2 (0 : 1)
KomentárČo tak Včera:
PRÁVE TERAZ: Dopravná nehoda pri Tescu v Trnave
KomentárAnonym Predvčerom:
AKTUÁLNE: Vyzerá to tak, že predsa len právo a spravodlivosť sa začínajú vracať na Slovensko.
KomentárAnonym Predvčerom:
AKTUÁLNE: Po podnikoch v Seredi sa pohybuje podvodník zneužívajúci dôveru personálu
Komentárak nemôžete poraziť, snažíte sa uraziť., tak hovorí naše slovenské porekadlo Predvčerom:
Obžalovanému starostovi Machovi pred prokurátorkou a sudcom do reči veľmi nebolo. Čo sa dozvieme na pojednávaní zajtra?
KomentárHlupáci Predvčerom:
Sereďskí rybári lovia opäť vo svojom revíri
Komentárseredanka 22-08-2019 20:10:28:
"Vy pán poslanec Fico ste absolútny suterén." - Zuzana Šubová
KomentárPre obyvatel 22-08-2019 08:29:03:
Rusi sa z tragédie v Černobyle nepoučili. Pravdu nehovoria ani pri ďalšej havárii, pri ktorej unikla pre ľudí a životné prostredie nebezpečná radiácia.
KomentárA to je zas moj nazor 21-08-2019 23:42:53:
Policajti im našli heroín
KomentárKlaun 21-08-2019 20:12:23:
Technológie mali ľuďom uľahčiť život.
Komentárdik more 20-08-2019 21:17:55:
Požiar osobného vozidla v obci Dolná Streda
KomentárSMUTOK 20-08-2019 11:31:46:
Tragická dopravná nehoda medzi obcou Šintava a Šoporňa - AKTUALIZOVANÉ
Komentárvrahovia 20-08-2019 11:10:30:
Politici za 30 rokov od Nežnej revolúcie Slovensko dostali na morálne a právne dno.
Komentárs.i.n. 19-08-2019 10:45:25:
"stazovali sa tu niektori na amfiteater,,,my to mame dennodenne od skoreho rana do neskoreho vecera!!!!" - píše obyvateľ sídliska Meander

Na Expediciu - cestovateľský portál
Označenie inzercie
TPX-NET
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Bottom panel

© SeredOnLine.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na SeredOnLine.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign