Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Rescue Online | Sereď Online | SOL archív | Reportér 24

Najhoršia je mlčiaca väčšina
Označenie inzercie
Sereď Online

ISSN 1337-8481   Dnes je 18. 8. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Vrazda novinára a jeho priatelky nesmie zostat zabudnuta
Označenie inzercie
Wifina - internetove pripojenie pre verejnost
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
FOTO
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
EXPEDICIA BALKAN 2014
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
Lekáreň
Údaje o lekárskej službe na dnešný deň nie sú dostupné.

Kino Nova
Múzeum Sereď
Farnosť Sereď
Označenie inzercie
Historické fotografie
Sereď
Označenie inzercie
Linky
Videá

Tréner ŠKF Sereď pred začiatkom jarnej časti

Igor LehockýDátum27. 02. 2017 09:33:54TémaFutbal
159

Už iba necelý týždeň delí klub ŠKF Sereď pred prvým výkopom v majstrovskom zápase II.futbalovej ligy jarnej časti sezóny 2016/2017, poslednej rozdelenej súťaže na skupiny východ a západ. Nová sezóna II.ligy v ročníku 2017/2018 už bude celoštátna a budú ju hrať iba kluby, ktoré sa v súčasnom ročníku 2016/2017 umiestnia v hornej šestke po základnej časti, pre dolných šesť mužstiev v skupine východ a západ bude znamenať ročník 2017/2018 iba pôsobenie v III.lige.

Zimná príprava pre ŠKF Sereď je v závere a preto som požiadal trénera Mariána Süttőa aby zhodnotil priebeh zimnej prípravy a pripravenosť hráčov potvrdiť vynikajúcu jesennú časť a umiestnenie v popredí tabuľky skupiny západ. Tento krát sme sa dohodli s trénerom tak že mu položím písomne otázky ktoré by mohli zaujímať fanúšikov ŠKF a priaznivcov futbalu a rovnako písomne sa Marián Süttő na položené otázky vyjadrí. Tak sa aj stalo a odpovede trénera ŠKF čitateľom prinášam v autentickej forme tak, ako som ich obdržal:

1. Zhodnoťte kvalitu zimnej prípravy mužstva, je podľa vás káder pripravený výsledkovo zvládnuť veľmi dôležité 4 kolá základnej časti?

 Zimná príprava prebehla výlučne v domácich podmienkach, kde sme využívali výhradne  našu umelú trávu .Pravidelným spestrením prípravy boli tréningy v školskej telocvični , hlavne pri nízkych teplotách vonku bolo nutné nehazardovať so zdravým hráčov . Spolu sme absolvovali v príprave 43 tréningových jednotiek a odohrali sme 10 PZ .Do prípravy bolo zapojených  36 hráčov a postupne sme vyberali a hľadali pre nás vhodné typy!   Kľúčovou otázkou bude plynulý prechod  z umelej trávy  na prírodné podmienky tak aby sme zachovali náš herný štýl ! Ak to dokážeme -nepochybne náš cieľ dosiahneme !!!

2. Z mužstva odišli Senecký, Krč, Kosorín, Medgyes, Cherednychenko, Kováč, Petreje, Steinhübel, podarilo sa káder vhodne doplniť a noví hráči budú posilami pre ŠKF?

Káder hráčov na jarnú časť:brankári- ŠALKA MARTIN ,KONÍČEK LIBOR / Myjava/ obrancovia-LODUHA MATEJ ,KMEŤ ANDREJ ,DJIBY BA ,MEČIAR MARTIN ,DUBEŇ MAREK  / Poľsko/,BAŠA DAVID  / Senica /strednopoliari - VENTÚRA DENIS ,MIKINIČ TOMÁŠ ,JACKULIAK MARTIN ,RICHNÁK RÓBERT  / Trnava/ JANKTO NORBERT ,BENKO JURAJ  / Dorast/útočníci- LAURA LUBOSLAV ,MORONG ADAM ,PAUKNER MATÚŠ / Trnava/BOSÝ DENIS  / Dorast/

V jesennej časti dostal každý svoj priestor a minutáž ! Mne nezostáva nič iné ako popriať veľa úspechov každému v novom klube ! Ale zároveň dodávam že všetky transfery nie vždy prebehnú v súlade s morálnym aspektom a hráči nezareagujú voči klubu férovo!

Odišla nám z hľadiska úrovne 2.ligy vysoká kvalita / CHEREDNYCHENKOVA agilita,MEDGYESOVA efektivita STEINHUBELOVA technika KRČOVÉ nasadenie KOVÁČOVÁ snaživosť SENECKÉHO skúsenosť /a nebude jednoduché ju nahradiť Výrazná posila ? To sa ukáže až v majstrovských zápasoch ale strelec PAUKNER by mohol zefektívniť našu hru a som veľmi spokojný že sme ho získali a teším sa z jeho príchodu ! Dobre sa ukazoval  spolahlivý  RICHNÁK ale momentálne asi 1-2 kolo nestihne ,do obrany prišiel DUBEŇ a časom by mohol prevziať vodcovskú úlohu v obrane, kde výrazne napreduje BAŠA , brankár KONÍČEK má veľkú perspektívu a záleží len na jeho trpezlivosti a snahe -všetci mladí hráči z dorastu dostanú príležitosť-JANKTO-BOSÝ -BENKO si ju za svoju snahu určite zaslúžia  !  Avšak ešte káder nutne  potrebujeme doplniť o jedného strednopoliara - hľadáme a riešime to za pochodu !

3.V jesennej časti 2016 sa hráči často trápili s koncovkou a pozahadzovali príliš veľa tutoviek, popracovalo sa na zakončení v tréningoch, čo by mohlo byť zárukou streleckej efektivity v majstrovských zápasoch, ktorí hráči?

Aj keď sme najlepšie strieľajúce mužstvo v 2.lige aj tak sme v jesennej časti zahodili veľké množstvo góloviek, Zakončeniu sme sa venovali a venujeme stále v tréningovom procese  ! Som presvedčený že góly budeme dávať a myslím si že môžeme  obhájiť najlepšiu ofenzívu-útok :LAURA-PAUKNER.-MORONG -je brutálne i silný a podľa mňa ligový !!!

4.Nebolo možné zabezpečiť v závere kvalitnejšieho súpera pre posledné prípravné zápasy, ktoré by viac preverili kvalitu výkonnosti?

V závere prípravy už naplno prebiehajú ligové súťaže a to je problém ale zápas v Maďarsku bol ten ,ktorý nám dal najviac !

5.Prípravné zápasy naznačili, že zohratosť mužstva je na veľmi slušnej úrovni, herne akoby výkonnosť oproti jesennej časti stúpla, na akých prvkoch bude stáť hra ŠKF aby bol splnený cieľ - postup do top 12?

Stavať budeme vždy na celoplošnom aktívnom futbale založenom na kombinačnom a variabilnom zvládaní herných situácií.Máme svoj štýl a chceme sa s ním prezentovať a aj víťaziť !

6.Na lavičke v prípade potreby bude adekvátna hráčska kvalita?

Potrebujeme doladiť detaily a jeden z nich je aj silný hráč na lavičku !

7. Medzi druhou Sereďou a siedmou Žilinou je 3 bodový rozdiel v priebežnej tabuľke, sú hráči pripravení zvládnuť veľmi dôležité 4 zápasy základnej časti?

 Tlak na body bude veľký !!! Všetci účastníci chcú ísť do hornej polovici tabuľky - zvládnuť to si žiada plnohodnotné výkony všetkých ,ktorí sme zodpovední za klub ŠKF SEREĎ.   S mojim kolegom MORAVČÍKOM a všetkými členmi realizačného tímu sme presvedčení o tom že ambície naplníme a aj predčíme !!! Na záver chcem poďakovať majiteľom klubu za ich dôveru ,ktorú nám dali pri vedení mužstva a zároveň predstaviteľom mesta SEREĎ  za vytvorené podmienky !!!  Všetkých ,ktorí fandia nášmu klubu prosím o tolerantnosť a podporu !!!

                                                                                                                                S pozdravom,

 

Marián Süttö

 

Toľko tréner ŠKF Sereď vo svojich písomných odpovediach, myslím že za všetkých fanúšikov ŠKF môžem popriať klubu úspešné zvládnutie zostávajúcich 4.kôl základnej časti, postup do nadstavbovej časti a v nej potvrdenie pekného a kvalitného futbalu v konfrontácii s mužstvami skupiny východ, na ktorý sa fanúšikovia ŠKF určite tešia. Veľa šťastia ŠKF Sereď!


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
›REGISTROVANÍ MENOM‹
registrovaní nickom
všetci

Pre pridávanie komentárov k článkom sa prihláste. Ak nemáte prihlasovacie meno a heslo, zaregistrujte sa tu.

Direct real Norea - REALITY
Označenie inzercie
Optik MORVAY
Označenie inzercie
Papiernictvo Kizze
Označenie inzercie
Begam Trnava
Označenie inzercie
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
LED ARENA
Označenie inzercie
Autopožičovňa Sereď
Označenie inzercie
Bezpecne mesto
Označenie inzercie
Na Expediciu - cestovateľský portál
Označenie inzercie
TPX-NET
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Sereď, Slovensko
Jasno
15°
C
72%
Východ 10 km/h
07:02
18:10

Štv

B

23°/12°

Pia

B

22°/9°

Sob

B

22°/9°

Vyhľadávanie
Posledné komentáre
KomentárMiloš Majko Pred 1 hodinami:
Politici za 30 rokov od Nežnej revolúcie Slovensko dostali na morálne a právne dno.
Komentárty kokšo Pred 2 hodinami:
Požiar osobného vozidla v obci Dolná Streda
KomentárAnonym Pred 5 hodinami:
"stazovali sa tu niektori na amfiteater,,,my to mame dennodenne od skoreho rana do neskoreho vecera!!!!" - píše obyvateľ sídliska Meander
KomentárPre Ivan Sklenár | 14-08-2019 221829 Pred 12 hodinami:
Rusi sa z tragédie v Černobyle nepoučili. Pravdu nehovoria ani pri ďalšej havárii, pri ktorej unikla pre ľudí a životné prostredie nebezpečná radiácia.
Komentárpre pometeného diskutujúceho Pred 13 hodinami:
Technológie mali ľuďom uľahčiť život.
Komentárhavran Včera:
"HARAKTER VYJEDNÁVAL S VRAHOM" - píše poslanec NR SR Igor Matovič
KomentárHalo Včera:
MFK Zvolen - ŠKF iClinic Sereď 0 : 2 (0 : 1)
KomentárSmer obchoduje s kokaínom Predvčerom:
"Považujem za správne ak sa štátnik usiluje byť nositeľom hodnôt, pre ktoré získa podporu ľudí a neuviazne na vlne momentálne nálady masy." - Zuzana Čaputová
KomentárHranol zo Smeru má na Belize 650 milónov eur. Predvčerom:
Ohováranie a šírenie klamstva o konkrétnych osobách cez internet dosahuje závratných rozmerov aj vďaka podceneniu problému políciou.
KomentárPre dolnostredana Predvčerom:
Sereďskí rybári lovia opäť vo svojom revíri
Komentárlexa 14-08-2019 22:21:44:
PRÁVE TERAZ: Dopravná nehoda vo Veľkej Mači. Cesta je čiastočne neprejazdná. - AKTUALIZOVANÉ
Komentárpre stavebný zákon 14-08-2019 17:02:54:
Stromy ochlazují městské mikroklima. Sázejme je a nekácejme!

Na Expediciu - cestovateľský portál
Označenie inzercie
TPX-NET
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Bottom panel

© SeredOnLine.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na SeredOnLine.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign