Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Rescue Online | Sereď Online | SOL archív | Reportér 24

Najhoršia je mlčiaca väčšina
Označenie inzercie
Sereď Online

ISSN 1337-8481   Dnes je 22. 10. 2018, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Vrazda novinára a jeho priatelky nesmie zostat zabudnuta
Označenie inzercie
Wifina - internetove pripojenie pre verejnost
Označenie inzercie
Expedicia Nahorny Karabach
Označenie inzercie
Expedicia 100. vyrocie VOSR Petrohrad
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
FOTO
Označenie inzercie
ŠKOLA DEMOKRACIE
Označenie inzercie
EXPEDICIA BALKAN 2014
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
Lekáreň
Údaje o lekárskej službe na dnešný deň nie sú dostupné.

Kino Nova
Múzeum Sereď
Farnosť Sereď
Označenie inzercie
Historické fotografie
Sereď
Označenie inzercie
Linky
Videá

Registrácia do kampane Do práce na bicykli už prebieha aj v meste Sereď

1207

Do práce na bicykli je národná kampaň, ktorej hlavným cieľom je podporiť rozvoj nemotorovej, predovšetkým cyklistickej dopravy v mestách. Zároveň je cieľom kampane aj vyzvať samosprávy na Slovensku, aby vytvárali kvalitné podmienky pre ekologické druhy dopravy v meste, motivovať zamestnávateľov, aby budovali vo svojich sídlach vhodné podmienky pre zamestnancov, ktorí dochádzajú do práce na bicykli a motivovať zamestnancov, aby viac používali túto formu alternatívnej dopravy pri každodennom cestovaní do práce.

Staňte sa aj vy súčasťou štvrtého ročníka najväčšej kampane podporujúcej rozvoj cyklistickej dopravy na Slovensku! Mesto Sereď je už medzi prihlásenými samosprávami, čo znamená že vám už nič nebráni aby ste sa zapojili do tejto kampane.

Zaregistrujte sa, vysadnite na bicykel a spoznajte všetky výhody, ktoré jazda na dvoch kolesách prináša. Registrácia => Registrácia tímu

Ako ďalšia motivácia môže slúžiť náš majster sveta v cestnej cyklistike, Peter Sagan, ktorý oficiálne podporuje kampaň a stal sa aj jej tvárou pre tento ročník.

Pokiaľ vo vašom zamestnaní nemáte vhodné podmienky na dochádzanie do práce na bicykli, upozornite na to vaše vedenie, prípadne nám dajte vedieť a pomôžeme vám v tomto smere. Kontaktujte nás mailom na adrese cyklistika@mrc.sk.

Dúfame, že sa aj tento rok, ako aj po minulé roky do projektu zapojíte a že vás bude stále viac a viac. Okrem kampane "Do práce na bicykli" budú v tomto roku opäť aj kampane "Na bicykli do obchodu" a kampaň "Do školy na bicykli". Veríme že tieto kampane ako aj narastajúce a množstvo cyklistov v našom meste bude dostatočným dôvodom k tomu, aby sa začalo s budovaním potrebnej cyklistickej infraštruktúry aj v rámci nášho mesta Sereď.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹
Registrovaný oz Mám rád cyklistiku oz Mám rád cyklistiku | 15-03-2017 11:49:56
Tento problém tu je, a nie len v našom meste. Takisto absentujúce komunikácie pre cyklistov, či staré a nevhodné stojany na bicykle. Práve kombinácia dobrého zámku a dobrého stojana na bicykle pomôže predísť takejto krádeži, minimálne ju niekoľkonásobne sťaží a časovo predĺži, čo už nebude realizovateľné.
Pripravujeme aktivity práve s dôrazom na cyklistov, tak veríme že sa budeme postupne posúvať vpred.

Ak chcete, na webe www.mrc.sk v časti poradňa nájdete stručný návod ako nakupovať na bicykli aj so sekciou o zamykaní bicykla.

V krátkej dobe spustíme anketu zameranú na cyklistický prieskum v našom meste, z ktorého bude následne prameniť naša ďalšia činosť.
ja by som aj prišiel, | 10-03-2017 14:23:06
... ale mi ukradli tu v Seredi bicykel, podotýkam zamknutý, priamo pred obchodom....Ťažko sa budú podporovať takéto dobré akcie, keď v našom meste nie sú doriešené mnohé základné veci, ktoré by podporovali takéto aktivity - bezpečný pohyb cyklistov v meste, nekradnutie bicyklov aj priamo pod umiestnenými kamerami, ktoré však, žiaľ, nikdy nič nezachytia....

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Optik MORVAY AKCIA
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Pridať komentár
iLieky
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Reporteri
Označenie inzercie
Bottom panel

© SeredOnLine.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na SeredOnLine.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign